مشروح اخبار
 » ترخیص موسوی‌نژاد از بیمارستان / وضعیت عمومی نماینده دشتستان مساعد است

مسئول روابط عمومی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد ساعاتی پیش از بیمارستان ترخیص شد و هم‌اکنون وضعیت جسمانی مساعدی دارد.مسئول روابط عمومی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد ساعاتی پیش از بیمارستان ترخیص شد و هم‌اکنون وضعیت جسمانی مساعدی دارد.

به گزارش راک نیوز از شیراز ، ایمان خوشقدم  پیرامون وضعیت نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پیگیری مراحل درمان حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد بلافاصله پس از عارضه قلبی در بیمارستان 17 شهریور برازجان آغاز شد و وی پس از انجام بخشی از اقدامات پزشکی برای ادامه درمان به بیمارستان قلب الزهرای شیراز منتقل شد.

وی اضافه کرد: در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه انجام آزمایشات و معاینات مختلف درمانی برای تشخیص وضعیت جسمانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بوده‌ایم.

مسئول روابط عمومی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد هم‌اکنون وضعیت جسمانی مساعدی دارد و با موافقت پزشک معالج از بیمارستان ترخیص شد.

خوشقدم عنوان کرد: هم‌اکنون حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد در حال عزیمت به حوزه انتخابیه است و با جدیت برنامه‌های خود در راستای خدمت به مردم پیگیری می‌کند.

وی افزود: از ابتدای بستری شدن نماینده مردم دشتستان در مجلس در بیمارستان تاکنون، مردم و مسئولان شهرستان دشتستان و استان بوشهر به طور مکرر با حضور در بیمارستان یا از طریق تماس تلفنی پیگیر وضعیت حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد بودند که لازم است از تک تک این عزیزان تقدیر کنیم.

به گزارش راک نیوز ، حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد که روز گذشته برای انجام مأموریت‌های درون استانی به حوزه انتخابیه خود مراجعه کرده بود، دچار عارضه قلبی و در بخش مراقبت‌های ویژه (سی‌.سی‌.یو) بیمارستان هفده شهریور برازجان بستری شده بود و امروز برای ادامه درمان به بیمارستان قلب الزهرای شیراز منتقل شده بود.

 تاریخ انتشار : 3 مهر 1394» اخبار مرتبط:

 • سرپرست دفتر نظارت و بارزسی انتخابات شورای نگهبان شهرستان باشت دارفانی وداع ...
 • نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی دچار عارضه مغزی شد.
 • استیضاح وزیر آموزش و پرورش کلید خورد
 • میرحسین راهی بیمارستان شد
 • رئیس جدید بیمارستان تخصصی مهر برازجان معرفی شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg