مشروح اخبار
 » رسانه «میلی» صدای هر 3 قوه را درآورد!

در ميان تمام شبكه‌ها البته تمركز ويژه اعضاي اين شورا بر شبكه خبر است. شبكه‌اي كه شجاعي كياسري معتقد است «بيشتر از ديگر شبكه‌ها و بخش‌هاي صدا و سيما در عملكردش نقاط ضعف و توهين ديده مي‌شود.»

يك سال اخير براي صدا و سيما سالي كم نظير بوده است؛ سالي كه رسانه ملي توانست صداي اعتراض هر سه قوه را در بياورد، هم مجلس، هم دولت و هم دستگاه قضايي.

براي دولتي‌ها البته گويا كار از انتقاد گذشته است.قوای سه‌گانه برای مدیران صدا و سیما لیست «احضار» تشکیل داده‌اند. دولتی‌ها شکایت کرده‌اند، مجلسی‌ها تهدید به تحقیق و تفحص را پیش کشیده‌اند و قوه قضیه هم هنوز گلایه دارد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ شوراي نظارت از آنچه كه «توهين» به قواي سه‌گانه خوانده شده، گزارش تهيه كرده است. گزارشي كه رمضان شجاعي كياسري، نايب‌رييس اين شورا مي‌گويد «آقاي جبلي قرار است در جلسه بعدي پاسخگوي موارد مطرح شده در آن باشد. »

به گزارش راک نیوز به نوشته اعتماد؛ در ميان تمام شبكه‌ها البته تمركز ويژه اعضاي اين شورا بر شبكه خبر است. شبكه‌اي كه شجاعي كياسري معتقد است «بيشتر از ديگر شبكه‌ها و بخش‌هاي صدا و سيما در عملكردش نقاط ضعف و توهين ديده مي‌شود.»

يك سال اخير براي صدا و سيما سالي كم نظير بوده است؛ سالي كه رسانه ملي توانست صداي اعتراض هر سه قوه را در بياورد، هم مجلس، هم دولت و هم دستگاه قضايي.

براي دولتي‌ها البته گويا كار از انتقاد گذشته است. شجاعي كياسري خبر مي‌دهد كه در همين يك ماه اخير، دولت دو شكايت از صدا و سيما به شوراي نظارت ارجاع داده؛ يكي شكايت سازمان محيط زيست و ديگري شكايت نهاد رياست‌جمهوري. دليل شكايت اول گزارش‌هاي مربوط به تحصن كاركنان سازمان بوده و علت شكايت دوم اخبار «جهت‌دار» سفر رييس‌جمهوري به مازندران.

شجاعي كياسري مي‌گويد كه «نمايندگان هر سه قوه انتقاداتي جدي به صدا و سيما دارند كه به صورت مكرر هم مطرح مي‌شوند. ولي متاسفانه تاكنون با وجود اينكه اين مسائل را به رييس و مديران ارشد سازمان منتقل كرده‌ايم، اتفاق خاصي رخ نداده و رسانه ملي كم‌و‌‌بيش بر همان مسير قبلي مي‌رود.» مسيري كه حالا در بهارستان هم عده‌اي مي‌خواهند بر آن نقطه پاياني بگذارند.

طرح تحقيق و تفحص از صدا و سيما هر‌چند در حد يك تهديد مطرح شده است اما گارد روزهاي اخير نمايندگان و تاكيدشان بر روشن شدن برخي موارد در صدا و سيما مي‌تواند زنگ خطري براي سرافراز و همكارانش باشد. همان‌طور كه احتمال تعيين هيات بازرسي از سوي شوراي نظارت هم‌چنين است.

شورايي با شش عضو به نمايندگي از سه قوه. شش عضوي كه تا اينجا فقط يك نفرشان در قامت مدافع مديريت سرافراز ظاهر شده است.

 تاریخ انتشار : 14 آبان 1394 08:11» اخبار مرتبط:

 • دلیل رفتن مهناز افشار از ایران
 • سيما روي موج جليلي
 • جمع‌آوري امضا وشكايت عليه مطهري
 • اعتراض دولت به پیام‌های یارانه‌ای صدا و سیما
 • اعتراف بابك زنجاني: من ويترين افراد پشت پرده‌ام
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای