مشروح اخبار


» مصاحبه عجیب یک نامزد انتخاباتی ردصلاحیت شده با وبلاگ شخصی!+عکسانتخابات ۸۸ حاشیه های زیادی داشته و خسارات زیادی را به کشور و بیت المال وارد کرده و متاسفانه عده ای سعی داشته اند انتخاباتی را که مورد تایید مقام معظم رهبری واقع گردید، خدشه دار نمایند.بنده فارغ از اینکه از کدام کاندیدا حمایت کرده ولی جریان فتنه و حوادث پس از انتخابات را محکوم می نمایم و بر این باورم که همیشه باید در مسیر ولایت و رهنمودهای رهبری حرکت نماییم.اخیرا یکی از نامزدهای انتخابات مجلس بهبهان با وبلاگ حامیانش مصاحبه ی جالبی ترتیب داده است.

به گزارش راک نیوز از بهبهانما، کیومرث باج کاندیدای رد صلاحیت شده دوره قبل و مسئول ستاد دکتر ولایتی در بهبهان بوده است .

مطلب زیر عینا از وبلاگ نسیم مارون منعکس می شود.

۱جناب آقای باج لطفا بیوگرافی خود را به صورت مختصر بفرمایید؟    

بسم الله الرحمن الرحیم. اینجانب کیومرث باج متولد ۱۳۵۵ دارای دو فرزند اهل شهرستان بهبهان دارای تحصیلات فوق لیسانس علوم سیاسی و دانشجوی دکترا می باشم.

۲در مورد مسئولیت فعلی در مجلس شورای اسلامی کمی به اختصار توضیح دهید؟

بنده با دیدگاه خدمت به مردم و در راستای حفظ شأن و منزلت شهروندان در دو دوره مجلس به عنوان مسئول دفتر نماینده اهواز در خدمت شهروندان خوزستانی هستم و آنچه در توان داشته سعی نمودم نسبت به پیگیری و رفع مشکلات شهروندان دریغ نورزم.

۳-  شما با توجه به سوابق انتخاباتی گذشته آیا تمایلی به شرکت در انتخابات پیش رو دارید؟

فعلا در حال بررسی و رایزنی با دوستان هستیم و سعی میکنم با خرد جمعی در این زمینه تصمیم گیری نمایم.

انتخابات ۸۸ حاشیه های زیادی داشته و خسارات زیادی را به کشور و بیت المال وارد کرده و متاسفانه عده ای سعی داشته اند انتخاباتی را که مورد تایید مقام معظم رهبری واقع گردید، خدشه دار نمایند.بنده فارغ از اینکه از کدام کاندیدا حمایت کرده ولی جریان فتنه و حوادث پس از انتخابات را محکوم می نمایم و بر این باورم که همیشه باید در مسیر ولایت و رهنمودهای رهبری حرکت نماییم.

مصاحبه عجیب یک نامزد انتخاباتی ردصلاحیت شده با وبلاگ شخصی!+عکس

۴کدامیک از جریانات سیاسی کشور را بیشتر می پسندید؟

من معتقدم جریان سیاسی که در مسیر ولایت و رهبری حرکت کند جریان موفق و مقبول می باشد و بنده هم بر این باورم که مسیری را باید طی کنم که خطوط قرمز نظام را رعایت کنم و تابع رهنمودهای ولایت مطلقه فقیه باشم.

۵نظر حضرتعالی در مورد جریانات و حوادث پس از انتخابات ۸۸ چیست؟

انتخابات ۸۸ حاشیه های زیادی داشته و خسارات زیادی را به کشور و بیت المال وارد کرده و متاسفانه عده ای سعی داشته اند انتخاباتی را که مورد تایید مقام معظم رهبری واقع گردید، خدشه دار نمایند.بنده فارغ از اینکه از کدام کاندیدا حمایت کرده ولی جریان فتنه و حوادث پس از انتخابات را محکوم می نمایم و بر این باورم که همیشه باید در مسیر ولایت و رهنمودهای رهبری حرکت نماییم.

۶-صلاحیت شما در دوره قبل  توسط شورای محترم نگهبان محرز نگردید در این زمینه نظر خاصی دارید؟

بنده نظر شورای محترم نگهبان را در مورد صلاحیت ها فصل الخطاب می دانم و علیرغم اینکه در دوره کذشته امکان شرکت در عرصه انتخابات  داده نشد ولی حسب اعتقادی که به وظایف شورای محترم داشته ام به تصمیم شورای نگهبان احترام و ضمن دعوت به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سعی کردم مشوق هواداران خویش در این عرصه باشم.

 

۷در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ تصمیم شما کاملا شفاف بوده به گونه ای که این موضوع از طریق پیامک های تلفنی نیز ابلاغ شد در این زمینه توضیح بیشتری می دهید؟

ببینید من در فرایند مسائل سیاسی به یک سری روشنگری ها رسیده ام به گونه ای که مسیر خود را از بعضی جریانات حاشیه ای جدا کرده و رسما از دکتر ولایتی حمایت نموده و در قامت مسئول ستاد دکتر ولایتی در شهرستان بهبهان از آقای دکتر محمد صادقی به عنوان مسئول ستاد کشور ایشان، حکم گرفته و با تمام توان خود برای ایشان تبلیغ نموده ام.

۸دیدگاه سیاسی شما چیست و آیا با جریان اصلاحات ارتباطی دارد؟

بنده هیچگونه حمایت و ارتباطی با هیچ یک از جریان اصلاح طلب ندارم و دیدگاه من خدمتگزاری به مردم،عملگرایی و راهگشای مشکلات مردم است.

۹آیا یک مسئول دفتر خوب می تواند یک نماینده خوب باشد؟

بنده معتقدم کسانی که قبل از نمایندگی در کسوت مسئول دفتر نماینده بودند بدلیل آشنایی با ساختار مجلس و همچنین مردم مداری و نزدیک تر بودن به سیر و مراحل قانونگذاری قطعا موفق تر خواهند بود.

۱۰در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید؟

توصیه من این است که راه پیشرفت و توسعه  و آینده کشورمان در پیروی از رهنمودهای ولایت مطلقه فقیه می باشد و انشاالله همه ما در این مسیر حرکت کنیم.

 تاریخ انتشار : 29 آذر 1394 14:51» اخبار مرتبط:

 • نامزدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهبهان+اسامی
 • تازه ترین اظهارنظر "موحد"پیرامون شرکت درانتخابات ومشخص کردن حوزه انتخابیه ...
 • انتقاد از محدودیت‌ شورای نگهبان برای اصلاح‌طلبان
 • اعلام حمایت رسمی نماینده دو حوزه کهگیلویه و بویراحمد و دنا از ولایتی
 • شیخ نظری و ولایت فقیه
 • » اشتراک گزاری خبر

  • اهواز

  • 2 دی 1394 14:35
  • گروه کاربری: ميهمان
  • آیدی یاهو:
  • تاریخ عضویت: --
  • وضعيت:
  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  با سلام
  لطقا بفرمائید کجاش عجیب بود
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود