مشروح اخبار
 » 90هزار قطعه جوجه ریزی برای تامین مرغ شب عید در گچساران انجام شد.

رئیس جهاد کشاورزی گچساران از 90هزار هزار قطعه جوجه ریزی در مرغداریهای گوشتی این شهرستان برای تامین مرغ مصرفی شب عید خبر داد.

علی علیرضا نژاد در گفت و گو با راک نیوز افزود: با انجام این میزان جوجه ریزی بیش از 192 تن گوشت سفید وارد بازار مصرف می شود و هیچ مشکلی برای تامین مرغ شب عید در این شهرستان وجود ندارد.90هزار قطعه جوجه ریزی برای تامین مرغ شب عید در گچساران انجام شد.

رئیس جهاد کشاورزی گچساران از 90هزار هزار قطعه جوجه ریزی در مرغداریهای گوشتی این شهرستان برای تامین مرغ مصرفی شب عید خبر داد.

علی علیرضا نژاد در گفت و گو با راک نیوز افزود: با انجام این میزان جوجه ریزی بیش از 192 تن گوشت سفید وارد بازار مصرف می شود و هیچ مشکلی برای تامین مرغ شب عید در این شهرستان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه جوجه ریزی در بهمن امسال در چهار واحد مرغداری گوشتی این شهرستان انجام شده ،تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی انجام شده در روزهای پایانی سال و ایام نوروز امسال هیچ گونه کمبود و محدودیت در توزیع مواد پروتئینی در این شهرستان وجود نخواهد داشت.

رئیس جهاد کشاورزی گچساران گفت: 32 واحد مرغداری با ظرفیت اسمی640 هزار قطعه در هر دوره سه ماهه پرورش در این شهرستان فعال است.

وی تصرح کرد: این تعداد مرغداری در هر دوره یک میلیون و 79 هزار و 730 کیلوگرم گوشت سفید تولید می کند.

علیرضا نژاد اظهار کرد:14 واحد مرغداری شهرستان گچساران با ظرفیت تولید295 هزار قطعه مرغ در هر دوره سه ماهه پرورش بنا به دلایل مختلف غیرفعال است.

رئیس جهاد کشاورزی گچساران گفت: ماهانه 120 تن تخم مرغ از سوی یک واحد مرغداری تخم گذار در این شهرستان تولید و وارد بازار می شود.تاریخ انتشار : 12 اسفند 1394» اخبار مرتبط:

 • 40 هزار کیلو فرآورده‌های غیربهداشتی در گچساران کشف شد
 • 10 هزار قطعه مرغ درمرغداری هاآماده توزیع در بازار است
 • مرغ 4400 تومانی به گچساران سفر کرد
 • مرغ به سمت 7 هزار تومان خیز برداشت/ زمزمه های تازه ای در باره گرانی
 • 237 طرح کشاورزی در بانکهای استان خاک میخورند /سریال بلاتکلیفی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg