مشروح اخبار


» 233میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای توسعه و بهسازی جاده های ارتباطی باشت هزینه شدهفرماندار باشت گفت: 280 میلیارد و 750 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی امسال برای بهسازی، آسفالت و بازگشایی راههای روستایی این شهرستان اختصاص یافت.

سید مسعود حسینی در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز افزود: این میزان اعتبار برای بهسازی، آسفالت و بازگشایی هفت پروژه راهسازی در نظر گرفته شده است.233میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای توسعه و بهسازی جاده های ارتباطی باشت هزینه شده

فرماندار باشت گفت: 280 میلیارد و 750 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی امسال برای بهسازی، آسفالت و بازگشایی راههای روستایی این شهرستان اختصاص یافت.

سید مسعود حسینی در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز افزود: این میزان اعتبار برای بهسازی، آسفالت و بازگشایی هفت پروژه راهسازی در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: 58 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان در قالب این پروژه ها بهسازی، آسفالت و بازگشایی خواهد شد.

فرماندار باشت گفت: عملیات اجرایی این طرح ها تا پایان امسال آغاز خواهد شد.

حسینی افزود: بهسازی جاده ده بزرگ به پیچاب بطول 15 کیلومتر و اعتبار 96 میلیارد ریال، مرمت و بهسازی روکش راه روستایی بهره عنا بطول 10 کیلومتر و اعتبار 13 میلیارد و 740 میلیون ریال، بازگشایی و تعریض راه روستایی چنار به گوهرگان بطول هفت کیلومتر و اعتبار 16 میلیاردو 840 میلیون ریال و بهسازی و آسفالت محور باشت به چرام بطول هفت کیلومتر و اعتبار 104 میلیارد ریال از مهمترین این طرح ها است.

وی بیان کرد: شش میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی به بهسازی دو کیلومتر از راه روستایی آشیری اختصاص یافت.

حسینی ادامه داد:33میلیارد و 360 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی برای بهسازی و آسفالت 9 کیلومتر از راههای روستایی چاه تلخ به تلخاب بیدک، پاتاوه بیدک به روستای موکش و سلطان آباد به بوسنگان در نظر گرفته شده است.

وی ابراز کرد: 10میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی امسال به مرمت، بهسازی و روکش هشت کیلومتر راه های روستایی منطقه پشت کوه اختصاص یافت.

فرماندار باشت افزود: عملیات اجرایی طرح روشنایی از سه راهی باشت به سمت شلالدون با اعتباری بیش از پنج میلیاردو 680 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی آغاز شد.

233میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای توسعه و بهسازی جاده های ارتباطی این شهرستان هزینه شده است.

شهرستان باشت 238 کیلومتر راه روستایی دارد که 170 کیلومتر آن آسفالت و 68 کیلومتر آن خاکی است.

باشت 14 هزار نفر جمعیت روستایی و 115 روستای دارای سکنه دارد.(زینب محمدی)تاریخ انتشار : 13 اسفند 1394 15:57» اخبار مرتبط:

 • پایان عملیات بهسازی و آسفالت راه پادوک به خیرآباد"
 • "شش طرح بهبود راه های ارتباطی در باشت در حال اجراست"
 • افشاگری رییس اداره راه و شهرسازی کهگیلویه /او راست میگوید یا "نماینده مجلس
 • جاده چرام به باشت تا ۲۰ اسفند مسدود می باشد
 • آغاز مجددعملیات تعریض جاده دهدشت - سوق
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود