مشروح اخبار
 » شهرستان گچساران سالانه 100 هزار تن محصول کشاورزی تولید می کند.

مدیر جهاد کشاورزی گچساران گفت: 23 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات بانکی توسعه کشاورزی به بهره برداران این شهرستان در دو ماهه گذشته پرداخت شده است.

علی رضانژاد روز شنبه در گفت و با خبرنگار راک نیوز افزود: این تسهیلات برای بهبود تولید در زمین های زراعی و باغی، خرید 75 راس دام شیری و اجرای سه طرح پرورش گوساله از محل صندوق توسعه کشاورزی و صندوق امید و کارآفرینی به بهره برداران پرداخت شده است. شهرستان گچساران سالانه 100 هزار تن محصول کشاورزی تولید می کند. 

مدیر جهاد کشاورزی گچساران گفت: 23 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات بانکی توسعه کشاورزی به بهره برداران این شهرستان در دو ماهه گذشته پرداخت شده است.

علی رضانژاد روز شنبه در گفت و با خبرنگار راک نیوز افزود: این تسهیلات برای بهبود تولید در زمین های زراعی و باغی، خرید 75 راس دام شیری و اجرای سه طرح پرورش گوساله از محل صندوق توسعه کشاورزی و صندوق امید و کارآفرینی به بهره برداران پرداخت شده است. 

وی بیان کرد: 56 خانوار از مزایای افزایش درآمد یا کارآفرینی از محل پرداخت این تسهیلات بهره مند شدند. 

مدیر جهاد کشاورزی گچساران تصریح کرد: بخشی از این تسهیلات برای خرید 75 راس گاو شیری با چهار میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار به 15 خانوار پرداخت شد. 

وی بیان کرد: اجرای این طرح افزون بر بهبود درآمد خانوارهای روستایی زمینه تولید سالیانه 180 تن شیر را فراهم کرده است. 

رضا نژاد بیان کرد: بخش دیگری از این اعتبار برای اجرای سه طرح پرورش گوساله با ظرفیت 250 راس دام هزینه شده است. 

مدیر جهاد کشاورزی گچساران ابراز کرد: پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات بانکی برای تامین نهاده های کشاورزی به 25 خانوار از دیگر خدمات حمایتی جهاد کشاورزی این شهرستان در دو ماهه گذشته بوده است. 

وی همچنین از اجرای طرح سمپاشی برای بهبود تولید در سه هزار و 200 هکتار از مزارع این شهرستان خبر داد. 

وی اظهار داشت: اجرای 132 طرح تولیدی در بخش های مختلف از طریق صندوق توسعه بخش کشاورزی با 239 نفر اشتغالزایی و هشت میلیارد و 880 میلیون ریال اعتبار، اجرای 12 طرح کشاورزی با پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی به مبلغ پنج میلیارد و 800 میلیون ریال و اشتغالزایی 32 نفر، پرداخت هشت میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات بانکی با 41 نفر اشتغالزایی از محل صندوق امید و کارآفرینی از مهمترین حمایت های دولت برای توسعه کشاورزی در این شهرستان از سال 92 تاکنون است. 

مدیرجهاد کشاورزی گچساران تصریح کرد: اجرای طرح انتقال آب به اراضی کشاورزی دژسلیمان با 14میلیارد ریال اعتبار برای بهره وری 43 خانوار، شبکه فرعی آبیاری تحت فشار در 362 هکتار از اراضی کشاورزی دهستان امامزاده جعفر با 34 میلیارد و 996 میلیون ریال اعتبار برای بهره وری 70 خانوار و اجرای 100 هکتار باغ در روستای دیل برای بهره وری 256 خانوار و 9 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار از مهمترین خدمات توسعه کشاورزی در این شهرستان طی سه سال بوده است. 

گفتنی است شهرستان گچساران سالانه 100 هزار تن محصول کشاورزی تولید می کند. 

 تاریخ انتشار : 16 اسفند 1394» اخبار مرتبط:

 • تولید 122 هزارتنی غلات و صیفی‌جات در گچساران
 • مهدی‌پور از افتتاح 8 طرح کشاورزی و دامپروری در گچساران خبرداد.
 • وام‌ 20 میلیونی برای کشاورزان
 • افتتاح و کلنگ‌زنی 115 پروژه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد
 • استاندار: اختصاص 55 میلیارد ریال برای توسعه بخش کشاورزی بهمئی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *


  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg