مشروح اخبار
 » تیم نفت و گاز گچساران و بادران تهران به مصاف هم می روند.

در هفته سوم، دور دوم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال، تیم نفت و گاز گچساران در ورزشگاه وزارت کار برابر تیم "بادران تهران" به میدان می رود.

تیم نفت و گاز گچساران در آخرین بازی خود 18 اسفندماه در مقابل تیم سپید رود رشت در خانه خود به نتیجه تساوی رضایت داد. 

تیم نفت و گاز گچساران و بادران تهران به مصاف هم می روند.

فردا ساعت15 نماینده ی فوتبال گچساران به مصاف تیم بادران تهران می رود.

در هفته سوم، دور دوم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال، تیم نفت و گاز گچساران در ورزشگاه وزارت کار برابر تیم "بادران تهران" به میدان می رود.

تیم نفت و گاز گچساران در آخرین بازی خود 18 اسفندماه در مقابل تیم سپید رود رشت در خانه خود به نتیجه تساوی رضایت داد.

همچنین تیم بادران تهران در آخرین بازی خود در تاریخ مذکور در مقابل حرف خود کارا شیراز در ورزشگاه میزبان به نتیجه 1-1 دست یافت.

سرمربیگری تیم نفت و گاز گچساران را یوسف نادریان را به عهده دارد.

گفتنی است هدایت تیم تهرانی را محمد ربیعی آقای خاص لیگ یک  و دوی ایران بر عهده دارد، این مربی جوان و خوش فکر همواره نشان داده مرد روزهای سخت است و همیشه به دنبال چالش است چرا که هدایت تیم هایی را به عهده می گیرد که شرایط مناسبی ندارند،به طور مثال زمانی که شهراردی اردبیل در قعر جدول لیگ دسته اول قرار داشت روی نیمکت مربیگیری این تیم نشست و جالب است بدانید در پایان فصل فقط به خاطر تفاضل گل به رتبه سوم رسید و به پلی آف صعود به لیگ برتر نرفت ، اما در کمال ناباوری اردبیلی ها میانه های این فصل او را از دست دادند تا در تعطیلات نیم فصل به بادران تهران بپیوندد، آقای خاص در حالی به این تیم آمد که شرایط خوبی نداشتند، وی به کارش ایمان داشت و می دانست اگر آرامش داشته باشد می تواند به اهدافش برسد، ربیعی موفق شد در 8 بازی که هدایت بادران را بر عهده داشت شش پیروزی و دو تساوی به دست آورد و قهرمان گروه دوم بازی ها شود و از این حیث بهترین مربی دور برگشت بازی ها لقب گیرد.

حال باید ببینیم این مربی و یارانش چه عملکردی مقابل نماینده گچساران خواهند داشت.تاریخ انتشار : 23 اسفند 1394» اخبار مرتبط:

 • صدر نشینی نفت و گاز گچساران تداوم یافت+عکس
 • نفت و گاز گچساران بر میزبان اردبیلی خود غلبه کرد/ نوش دارو بعد ازمرگ سهراب
 • نفت گچساران دارتاک لرستان را شکست داد
 • مقاومت تهران شکست/زورگچسارانی ها ،شکست تهرانی ها
 • برادری نفتی ها حرف نداشت/نفت گچساران1-نفت امیدیه 1
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg