مشروح اخبار
 » بهره وری از سرمایه های کوچک راهکاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت:بهره وری از سرمایه های کوچک راهکاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

غلامرضا تاجگردون در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز با اشاره به نامگذاری سال 95 به نام ' اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ' از سوی مقام معظم رهبری افزود:بهره وری از سرمایه های کوچک راهکاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت:بهره وری از سرمایه های کوچک راهکاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

غلامرضا تاجگردون در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز با اشاره به نامگذاری سال 95 به نام ' اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ' از سوی مقام معظم رهبری افزود: این نامگذاری استفاده از تمام ظرفیت های موجود کشور برای توسعه اقتصادی و بهبود وضع معیشتی مردم را ضروری کرده است.

وی اظهار کرد: یکی از راه هایی که می تواند به شکوفایی اقتصاد کشور منجر شود، ایجاد اشتغال پایدار و رقابتی کردن تولید است که جذب سرمایه های کوچک گامی به سوی کارآفرینی و افزایش تولید ملی است.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تشریح کرد: بیمه شدن اقتصاد کشور از تهدیدهای خارجی ، کاهش وابستگی به بیگانگان و بهبود معیشت مردم با تحقق اقتصاد مقاومتی امکان پذیر است.

تاجگردون با یادآوری این که تحریم ها تقریبا برداشته شده است، ابراز کرد: زمان کنونی فرصتی برای تلاش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی بیان کرد: مجلس و دولت برنامه های خوبی در جهت تحقق شعار اقتصاد مقاومتی دارد.

تاجگردون گفت: اقتصاد پویا زیربنای زندگی سالم و جامعه توسعه یافته است که بهبود شاخص های آن نیازمند مشارکت همگانی است.تاریخ انتشار : 4 فروردین 1395 14:53» اخبار مرتبط:

 • اقتصاد مقاومتی فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اقتصادی است
 • جلسه پرسش وپاسخ دانشجویان با نماینده مردم گچساران
 • برخی مسئولان دغدغه معیشت مردم را ندارند
 • بازگشت کوپن طرحی مردود
 • حمایت از تولید ملی زمینه ساز شکوفایی اقتصادی است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای