مشروح اخبار
 » جمع آوری 10 تن زباله در دو منطقه گردشگری و تفریحی گچساران

رئیس اداره محیط زیست گچساران گفت: در طرح پاکسازی محیط زیست تا کنون از مناطق گردشگری و تفریحی در گچساران ۱۰ تن زباله جمع آوری شده است.

عبدال دیانتی نسب در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز افزود: هرسال بعد از اتمام تعطیلات نوروزی محیط زیست در طرحی اقدام به جمع آوری زباله های غیر قابل تجزیه از طبیعت می کند.طرح پاکسازی محیط زیست در مناطق گردشگری و تفریحی گچساران در حال اجرا

رئیس اداره محیط زیست گچساران گفت: در طرح پاکسازی محیط زیست تا کنون از مناطق گردشگری و تفریحی در گچساران ۱۰ تن زباله جمع آوری شده است.

عبدال دیانتی نسب در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز افزود: هرسال بعد از اتمام تعطیلات نوروزی محیط زیست در طرحی اقدام به جمع آوری زباله های غیر قابل تجزیه از طبیعت می کند.

وی بیان کرد: در طرح پاکسازی محیط زیست تا کنون از دو منطقه تفریحی آبریگون و منطقه گردشگری قلات گناوه در گچساران ۱۰ تن زباله جمع آوری شده است.

رئیس اداره محیط زیست گچساران تصریح کرد: این زباله ها همگی از نوع غیر قابل تجزیه مانند قوطی های کنسرو و بطری های پلاستیکی و غیره بودند.

دیانتی نسب عنوان کرد: این طرح فردا در منطقه جهاد آباد و نارک اجرا می شود.

وی گفت: پاکسازی منطقه گردشگری دشتک دیل هنوز ادامه ادارد.

رئیس اداره محیط زیست گچساران خاطر نشان کرد: طرح پاکسازی محیط زیست بعداز ایام تعطیلات نوروزی با حضور انجمن سبز گامان و پرسنل محیط زیست اجرا شده است.

دیانتی نسب بیان کرد: هر ساله مردم برای به دست آوردن روحیه پراز شادی و نشاط به دامان طبیعت می روند که متاسفانه با ریختن انواع زباله به این نعمت های خدادادی لطمه وارد می کنند.

وی افزود: به شهروندان توصیه می شود برای روشن کردن آتش در طبیعت به درختان آسیب نرسانند و شاخه های آنان را قطع نکنند.

رئیس اداره محیط زیست گچساران ادامه داد: ریختن زباله و قطع شاخه درختان به محیط زیست خسارت جبران ناپذیری را وارد می کند.

گفتنی است طرح پاکسازی محیط زیست هر ساله بعد از تعطیلات نوروزی در مناطق گردشگری و تفریحی در گچساران اجرا می شود.تاریخ انتشار : 15 فروردین 1395» اخبار مرتبط:

 • کشف لاشه یک بهله جغد از منزل مسکونی در گچساران
 • بازگشت پرندگان مهاجر از گچساران به سیبری
 • دستگیری دو شکارچی متخلف در منطقه ماهور بی بی حکیمه +عکس
 • دستگیری دو صیاد غیر مجاز در گچساران
 • آسیب آلودگی نفتی به دو کیلومتر از عرصه های طبیعی گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg