اخبار استانهاروز شمار هفته سلامت اعلام شد

28 فروردین 1395

روز شمار هفته سلامت اعلام شد

روز شمار هفته سلامت اعلام شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران با بیان اینکه «غلبه بر دیابت با تغذیه سالم و تحرک بدنی» به عنوان شعار هفته سلامت برگزیده شده است، به اعلام عناوین روزهای هفته سلامت پرداخت. 

ستار اسدپور در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گچساران که به منظور اعلام برنامه‌های هفته سلامت سال 95 ترتیب داده شده بود، به اعلام برنامه‌های شبکه بهداشت برای هفته سلامت پرداخت. 

وی اظهار کرد: با توجه به اهمیت «سلامتی» در زندگی آحاد جامعه و نقشی که انسان سالم می‌تواند در شکل‌دهی جامعه سالم داشته باشد، تعیین زمان بیشتر برای گرامیداشت برنامه‌های مرتبط با سلامت و تکریم فعالیت‌های دست‌اندرکاران عرصه بهداشت و درمان مورد توجه قرار گرفت. 

رییس شبکه بهداشت و درمان گچساران با بیان اینکه شبکه بهداشت گچساران در هفته سلامت سال 95 همچون سال‌های گذشته با اجرای برنامه‌های مناسب و با موضوع " غلبه بر دیابت با تغذیه سالم و تحرک بدنی" گرامی داشته می‌شود، گفت: در این خصوص برنامه‌هایی در زمینه سلامت به اجرا درخواهد آمد.

وی، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در راستای ارتقای سلامت و تاکید بر اصلاح روش‌های زندگی برای تامین سلامت مردم، جلب مشارکت مردم و همکاری عمومی در راستای توجه به نقش سلامت و پیشگیری برای داشتن جامعه سالم، جلب مشارکت و همکاری‌های بین بخشی و دستگاه‌های مرتبط با سلامت، جلب مشارکت‌های غیر دولتی مردم نهاد در سلامت جامعه، برجسته‌سازی موفقیت‌ها و دستاوردهای حوزه سلامت و بیان چالش‌های موجود و انتظارات، تبیین عوامل موثر بر سلامت جامعه و توجه دادن مردم و دست‌اندرکاران نظام سلامت را از جمله اهداف برگزاری هفته سلامت دانست. 

اسدپور در ادامه با بیان اینکه « غلبه بر دیابت با تغذیه سالم و تحرک بدنی» به عنوان شعار هفته سلامت برگزیده شده است، به اعلام عناوین روزهای هفته سلامت به شرح ذیل پرداخت: 

چهارشنبه یکم اردیبهشت95: «عزم ملی برای تحقق اهداف سند بیماریهای غیر واگیر» 

پنجشنبه دوم اردیبهشت95: «بهداشت عمومی» 

جمعه سوم اردیبهشت95: «فعالیت بدنی، ورزش و سلامت» 

شنبه چهارم اردیبهشت95: «غلبه بر دیابت با تغذیه سالم و تحرک بدنی» 

یکشنبه پنجم اردیبهشت95: «سلامت، نقش غذا و دارو» 

دوشنبه ششم اردیبهشت95: «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در حوزه سلامت» 

سه شنبه هفتم اردیبهشت95: «آموزش، خود مراقبتی و سلامت» روز شمار هفته سلامت اعلام شد

==========================================
» Date : 28 فروردین 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • تفکر بسیجی بهترین الگو برای فرهنگ‌سازی حلقه مفقوده خیرین سلامت است
 • قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب شد
 • انجام ۲۵۰۰ نمونه‌گیری آزمایش خون ایدز و هپاتیت در گچساران
 • ارائه مشاوره های رایگان سلامت به شهروندان شیرازی
 • رئیس مرکز بهداشت گچساران معرفی شد
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس