اخبار استانهاافتتاح 5 پروژه بهداشتی درمانی در هفته سلامت در گچساران

28 فروردین 1395

افتتاح 5 پروژه بهداشتی درمانی در هفته سلامت در گچساران

افتتاح 5 پروژه بهداشتی درمانی در هفته سلامت در گچساران

فرماندار گچساران گفت:در ادامه اقدامات اصلاحی تحول سلامت در بخش بهداشت به لطف خدا 5  پروژه بهداشتی درمانی با هدف ارتقاء عرصه سلامت در هفته سلامت در گچساران افتتاح و به بهره برداری می رسد.

عبدالرحیم رحیمی لیست پروژه‌های قابل افتتاح در هفته سلامت را به شرح زیر اعلام کرد:افتتاح چهار مركز درماني شامل مركز سلامت جامعه كاركنان با اعتبار 10 ميليارد ريال، مركز زنده ياد شكيبايي با 9 ميليارد ريال اعتبار، راه اندازي ام آر آي با 60 ميليارد ريال و ماموگرافي با اعتباري بيش از چهار ميليارد ريال و اوژانس بين راهي دژ سليمان با اعتباري بيش از شش ميليارد ريال از جمله اين پروژه ها است.

فرماندار گچساران در ادامه تصریح کرد: مقوله بهداشت يكي از شاخصه هاي اصلي توسعه و پيشرفت جوامع مي باشد كه بايد در سال 95 در راستاي ارتقا بهداشت و درمان شهرستان برنامه ريزي و اقدام شود.

وي با اشاره به شعار سال «اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل »اظهار داشت: اين شعار نه تنها در حوزه و بحث اقتصاد بلكه در همه زمينه ها بايد كاربردي و اجرايي شده و همه دستگاهها موظف به تلاش مضاعف در اين زمينه هستند.

رحيمي در پایان خاطر نشان کرد: در برنامه هاي هفته سلامت بايد عوامل اجتماعي، شيوه هاي زندگي سالم، نوع تغذيه، مسائل بهداشتي، آموزش به دانش آموزان و دانشجويان، گسترش ورزش كاركنان و تعامل بيش از پيش با ساير اداره ها انجام و بصورت فرهنگ سازي عمل شود.

==========================================
» Date : 28 فروردین 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • روز شمار هفته سلامت اعلام شد
 • 60 درصد از اعتبارات طرح هاي عمراني باشت جذب شد
 • بيمارستان 96 تختي صنعت نفت گچساران امسال بهره برداري نخواهد شد.
 • افتتاح درمانگاههاي بي‌بي‌حكيمه 1 و بينك در حوزه عملياتي شرکت بهره‌برداری نف ...
 • ورزشگاه ۱۵ هزارنفري ياسوج کی به بهره برداري مي رسد ؟
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس