مشروح اخبار
 » تسهیلات تا سقف 10 میلیارد تومان برای واحدهای تولیدی فعال کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحدهای تولیدی که ظرفیت تولید و یا تنوع محصولات خود را بالا ببرند تا سقف 10 میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند.

 رئیس سازمان صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحدهای تولیدی که ظرفیت تولید و یا تنوع محصولات خود را بالا ببرند تا سقف 10 میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند.

به گزارش راک نیوز از یاسوج ، داریوش دیویده در بازدید از بزرگترین واحد صنعتی، تولیدی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: واحدهای تولیدی که ظرفیت تولید و یا تنوع محصولات خود را بالا ببرند تا سقف 10 میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از مجتمع فولاد بویراحمد با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات واحدهای تولیدی تامین سرمایه در گردش است که دولت با ارائه برنامه‌های لازم عزم راسخی برای حل این مشکلات دارد.

دیودیده ادامه داد: گاها در اعطای تسهیلات بانکی مشکلاتی میان تولیدکنندگان و بانک‌ها وجود دارد که با حمایت دولت و ارائه راهکارها و دستورالعمل‌های صادره از سوی مقامات عالی دولت تلاش گردیده با برطرف کردن این موانع و مشکلات، صنعتگران بتوانند از حداکثر ظرفیت‌های قانونی برای دریافت تسهیلات استفاده کنند.

وی گفت: تاکنون با حمایت استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر دستگاه‌های اجرایی استان و تشکیل ستاد تسهیل موانع تولید گام‌های بسیار خوبی در این زمینه برداشته شده است.

وی افزود: صنعت در استان ما سابقه زیادی ندارد و از آنجایی که عمده واحدهای تولیدی، اقتصادی ما با حمایت بانک‌ها و سرمایه‌گذاری سیستم بانکی فعالیت دارند، انتظار داریم نهایت همکاری را با صنعتگران و تولید کنندگان واقعی داشته باشند.

این مسئول ضمن قدردانی از زحمات باقری و تلاش این خانواده بزرگ صنعتی استان که بیش از دو دهه است تمام توان و تلاش خود را در عرصه کار و فعالیت و تولید و ارتقاء سطح صنعت و اشتغال در استان به کار بسته‌اند از خط تولید مجتمع فولاد بویراحمد بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید و توسعه طرحهای جانبی این مجموعه صنعتی قرار گرفت.

 تاریخ انتشار : 30 فروردین 1395» اخبار مرتبط:

 • سرمایه‌گذاران کهگیلویه و بویراحمد رغبتی برای گرفتن تسهیلات بانکی ندارند
 • پایش آماری واحدهای صنعتی و معدنی استان کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است
 • سهم 50 درصدی گچساران در سرمایه‌گذاری بالای میلیارد
 • نشست استاندار ومدیران دستگاههای اجرایی با واحدهای صنعتی و معدنی شهرستانهای ...
 • بررسی مشکلات واحدهای صنعتی یاسوج توسط استاندار
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg