مشروح اخبار
 » گچساران رتبه اول جذب مشارکت‌های مردمی مدارس کهگیلویه و بویراحمد را کسب کرد

رییس آموزش و پرورش گچساران گفت: این شهرستان رتبه اول استان را در جذب مشارکت داوطلبانه اولیاء در مدارس دارد.

سید ظهیرالدین پورالحسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: در سال تحصیلی 94-95 اولیاء دانش آموزان گچسارانی بیش از 10 میلیارد ریال به صورت داوطلبانه به مدارس کمک کردند. گچساران رتبه اول جذب مشارکت‌های مردمی مدارس کهگیلویه و بویراحمد را کسب کرد

رییس آموزش و پرورش گچساران گفت: این شهرستان رتبه اول استان را در جذب مشارکت داوطلبانه اولیاء در مدارس دارد.

سید ظهیرالدین پورالحسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: در سال تحصیلی 94-95 اولیاء دانش آموزان گچسارانی بیش از 10 میلیارد ریال به صورت داوطلبانه به مدارس کمک کردند. 

پورالحسینی خاطر نشان کرد: عدد پایه میزان مشارکت مردمی در آموزش و پرورش گچساران از600میلیون ریال به 10 میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه مشارکت اولیا در مدارس به صورت داوطلبانه ارائه می شود، گفت: در این مشارکت شهرستان گچساران رتبه اول استان را دارد. 

پورالحسینی گفت: در استان میزان مشارکت های مردمی برای کمک به مدارس20 میلیارد ریال بوده که از این میزان مشارکت 10میلیارد ریال آن سهم گچساران بوده است و این شهرستان در بین آموزش و پرورش 14 گانه استان مقام اول را کسب نموده است.

رییس آموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: مسئله مشارکت های مردمی نیازمند توجه بیشتر و فرهنگ سازی از طریق رسانه های گروهی است. 

وی همچنین به كسب رتبه اول شورای آموزش وپرورش گچساران در ارزیابی عملكرد ساليانه در بین ادارات 14گانه آموزش و پرورش استان اشاره نمود.

پورالحسینی جایگاه آموزش و پرورش گچساران از نظر جمعیت دانش آموزی را سومین آموزش و پرورش استان اعلام کرد.تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1395 02:56» اخبار مرتبط:

 • کلید طرح سبز در گچساران زده شد +عکس
 • نقاشی همگانی در مدارس گچساران برگزار شد+تصاویر
 • برگزاری محفل انس با قرآن توسط آموزش و پرورش گچساران+عکس
 • هوشمند سازی 52 واحد آموزشی در گچساران
 • گردهمایی هم‌اندیشی مدیران مدارس گچساران برای جشن نیکوکاری
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام