مشروح اخبار
 » شروع پروژه خیابان ساحلی حدفاصل پل سوم بشار به پل مختار از 15 خرداد

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرداری یاسوج موظف شده که ایجاد رینگ ساحلی از پل سوم بشار تا پل مختار را از 15 خرداد امسال آغاز کند.

پژمان نیک‌اقبالی با اشاره به مصوباتی که در شورای حفاظت از منابع آب در استان کهگیلویه و بویراحمد داشته‌اند، اظهار کرد: یکی از این مصوبات ایجاد رینگ حاشیه بشار است که شهرداری یاسوج باید از پل سوم بشار به سمت پل مختار این خیابان را احداث کند.شروع پروژه خیابان ساحلی حدفاصل پل سوم بشار به پل مختار از 15 خرداد

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرداری یاسوج موظف شده که ایجاد رینگ ساحلی از پل سوم بشار تا پل مختار را از 15 خرداد امسال آغاز کند.

پژمان نیک‌اقبالی با اشاره به مصوباتی که در شورای حفاظت از منابع آب در استان کهگیلویه و بویراحمد داشته‌اند، اظهار کرد: یکی از این مصوبات ایجاد رینگ حاشیه بشار است که شهرداری یاسوج باید از پل سوم بشار به سمت پل مختار این خیابان را احداث کند.

وی بیان کرد: این عملیات را باید شهرداری یاسوج از تاریخ 15 خرداد امسال اجرایی کند و اگر در این بین معارضی وجود داشت امور آب استان رفع معارض کند.

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای این خیابان حدفاصل بستر رودخانه از یک طرف و زمین‌های زراعی مردم است که ادامه کمربندی از پل سوم بشار در شهر یاسوج است.

وی به دیگر مصوبات شورای حفاظت از منابع آب استان اشاره کرد و گفت: اصلاح الگوی کشت در دشت‌های استان از دیگر مصوبات این شورا بود که طبق دستورالعملی که برای دشت امامزاده جعفر گچساران داشتیم برای سایر دشت‌های استان نیز باید اعمال شود که جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات کشاورزی متولی آن هستند.

نیک‌اقبالی به یکی دیگر از مصوبات این شورا اشاره کرد و گفت: وضعیت انتقال فاضلاب بیمارستان امام سجاد(ع) شهر یاسوج به سمت شمالی رودخانه بشار و اتصال به شبکه فاضلاب شهر یاسوج از دیگر مصوباتی بود که قرار شد آب و فاضلاب و دانشگاه علوم پزشکی استان به کمک هم روش عبور این فاضلاب با عبور از پل چهارم بشار به آن سوی رودخانه را در دستور کار قرار دهند.

وی افزود: اما در آینده باید برای رفع مشکلات تمهیدی اندیشیده شود که برای مثال یا یک تصفیه‌خانه جدید فاضلاب برای منطقه سر رود جنوبی ساخته شود و یا به گونه‌ای شبکه فاضلاب این منطقه به فاضلاب شهر یاسوج متصل شود.تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1395 18:17» اخبار مرتبط:

 • غرق شدن یک زن گردشگر در رودخانه بشار
 • ريختن فاضلاب به رودخانه بشار ياسوج فاجعه است
 • غرق شدن گردشگر 25 ساله در رودخانه بشار ياسوج
 • خانواده ای که با گریه وعزا یاسوج را ترک کردند!
 • گاز یاسوج 24 ساعت قطع می‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس