مشروح اخبار
 » کسب مقام نخست روابط عمومی آموزش و پرورش در کهگیلویه و بویراحمد

روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد مقام نخست بهترین روابط عمومی در استان را کسب کرد.

ظهر امروز و با حضور مسؤول امور استان‌های روابط عمومی وزارت کشور؛ نشست شورای روابط عمومی‌های کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این نشست که همراه با انتخاب بهترین روابط عمومی‌های استان بود سید حمدالله خواهش‌نیک مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش استان به همراه روابط عمومی این دستگاه مقام نخست را به خود اختصاص دادند.کسب مقام نخست روابط عمومی آموزش و پرورش در کهگیلویه و بویراحمد

روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد مقام نخست بهترین روابط عمومی در استان را کسب کرد.

ظهر امروز و با حضور مسؤول امور استان‌های روابط عمومی وزارت کشور؛ نشست شورای روابط عمومی‌های کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این نشست که همراه با انتخاب بهترین روابط عمومی‌های استان بود سید حمدالله خواهش‌نیک مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش استان به همراه روابط عمومی این دستگاه مقام نخست را به خود اختصاص دادند.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد که در حال حاضر فعال‌ترین سایت اداری را در استان در بین دستگاه‌های مختلف به خود اختصاص داده موفق شد که با کسب 166 امتیاز در بین همه روابط‌ عمومی‌های استان مقام نخست را به خود اختصاص دهد.

این روابط عمومی در آیتم‌های مختلف از جمله در بخش الکترونیکی و اطلاع‌رسانی و البته همکاری و تعامل با رسانه‌ها موفق به کسب چنین رتبه‌ای در استان شد.

این در حالی است که روابط عمومی‌ آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در بین روابط عمومی‌های آموزش و پرورش کشور نیز حائز رتبه‌های برتر کشوری شده است.

سید حمدالله خواهش‌نیک مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان در این زمینه به فارس گفت: همکاری و ارتباط بسیار خوب رسانه‌ها و روابط عمومی آموزش و پرورش یکی از دلایل برتر شدن آموزش و پرورش استان در این خصوص شد.

وی گفت: پرهیز از هرگونه حاشیه و اندیشیدن به کار حرفه‌ای و تعامل با همه اجزای دستگاه و رویکرد بسیار خوب مدیران آموزش و پرورش استان نسبت به روابط عمومی موجب دستیابی به انی مقام در استان شد.

گفتنی است سید حمدالله خواهش‌نیک از خبرنگاران فعال صدا و سیمای استان و از برترین مستند سازان و همچنین مجری برنامه پر بیننده گفتن نگین در کهگیلویه و بویراحمد است.تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1395 18:38» اخبار مرتبط:

 • توضیحات مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمددرمورد تعطیلی مدا ...
 • رتبه برتر روابط عمومی درمناطق 13گانه شایسته آموزش وپروش کهگیلویه است
 • رئیس حراست اداره‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمدمنصوب شد
 • فردا مراسم تودیع و معارفه مدیر‌کل آموزش و پرورش این استان برگزار می‌شود.
 • هنرجوی دختر یاسوجی رتبه یک گروه آزمایشی هنر منطقه 3 کشور را کسب کرد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای