مشروح اخبار
 » پرداخت 5 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی به جوانان لنده‌ای

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده گفت: در راستای حمایت و ارائه خدمات به جوانان و مددجویان اداره بهزیستی شهرستان بیش از 5 میلیاردو 500 میلیون ریال تسهیلات در قالب پروژه‌های خود اشتغالی به جوانان و مددجویان لنده‌ای پرداخت شد.پرداخت 5 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی به جوانان لنده‌ای

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده گفت: در راستای حمایت و ارائه خدمات به جوانان و مددجویان اداره بهزیستی شهرستان بیش از 5 میلیاردو 500 میلیون ریال تسهیلات در قالب پروژه‌های خود اشتغالی به جوانان و مددجویان لنده‌ای پرداخت شد.

نورعلی کاظمی با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته جوان گفت:سازمان بهزیستی در راستای خدمت‌ رسانی به جامعه هدف خود برنامه‌ها و سیاست‌های مختلفی را به مرحله اجرا درآورده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده گفت: بیکاری یکی از معضلات عمده جوانان شهرستان به خصوص قشر آسیب‌پذیر و مددجوی اداره بهزیستی لنده بوده که در این زمینه تسهیلات مختلفی در سطح شهرستان ارائه گردیده و با استقبال خوب مددجویان جوان رو به رو شده است.

کاظمی افزود: در این زمینه بیش از 5 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات خود اشتغالی در قالب اجرای طرح‌های زودبازده و تولیدی به مددجویان واگذار گردیده و تا حد قابل توجهی به رفع معضل بیکاری در شهرستان کمک کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا قبل از ارائه تسهیلات آموزش‌های لازم در قالب کلاس‌های فنی و حرفه‌ای اجرایی شده و هم اکنون به ارائه خدمات در سطح شهرستان مشغول هستند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده در ادامه یادآور شد: بیش از 445 میلیون ریال کمک هزینه سرمایه کار و فراگیری آموزش‌های مختلف هم در حوزه حمایت از اشتغال جوانان پرداخت شده است.تاریخ انتشار : 1 خرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • جمعیت معلول کهگیلویه و بویراحمد 3 درصد بیشتر از شاخص کشوری
 • "پرداخت 540 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد شهرستان ...
 • پرداخت بیش از 233 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد استان
 • حمایت بهزیستی کهگیلویه از89 نفردانشجوی معلول
 • سرپرست اداره بهزیستی شهرستان لنده منصوب شد.
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg