مشروح اخبار
 » نامه خبرنگاران گچساران به دهبانی پور/انتخابات را باطل کنید

انجمن خبرنگاران گچساران طی متنی خطاب به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعتراض خود را به روند برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان ابراز کردند. در این متن آمده است:نامه خبرنگاران گچساران به دهبانی پور/انتخابات را باطل کنید

انجمن خبرنگاران گچساران طی متنی خطاب به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعتراض خود را به روند برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان ابراز کردند. در این متن آمده است:

نون والقلم وما یسطرون

جناب آقای دکتر دهبانی پور

مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

احتمالاً مستحضر نبوده‌اید که انتخابات هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان به‌طور کاملاً غیرقانونی و البته با حضور معاون فرهنگی مطبوعاتی، کارشناسان مطبوعات و حراست آن اداره کل و نیز  با شرکت عده‌ای محدود از اهالی مطبوعات (که البته بخوانید اهالی مطبوعات یاسوج و نه استان) برگزار شد.

انتخاباتی که هیچ خبرنگار و یا فردی از اصحاب رسانه شهرستان گچساران و احتمالاً سایر شهرستان‌ها در آن دعوت نبوده و بهتر است به استحضار برسانیم که قلباً اعتقاد داریم خانه مطبوعات زیباست اما بدانید که خانهٔ ما خبرنگاران گچسارانی نبوده و صراحتاً آنچه روی سخن خبرنگاران گچسارانی است غیرقانونی بودن آن انتخابات و دستور جنابعالی بر ابطال و برگزاری مجدد انتخابات خانه مطبوعات استان است.

اگر همچون گذشته بر نقش حمایتی خود از اهالی رسانه تأکیددارید و می‌خواهید بی‌تدبیری‌های مدیران زیرمجموعه‌تان به‌پای جنابعالی و دولت تدبیر و امید نوشته نشود، ضمن بازخواست افراد برگزارکننده این انتخابات غیرقانونی، آن را ابطال و نسبت به برگزاری مجدداً آن با حضور همه اصحاب رسانه استان اقدام فرمایید.

با تشکر

انجمن خبرنگاران گچساران

بنا بر شنیده ها، اداره کل ارشاد اعلام داشته که از خبرنگاران دارای بیمه خواسته شده که در این انتخابات شرکت کنند و این در حالی است که هیچگونه دعوت نامه رسمی دال بر این موضوع و نیز تاریخ انتخابات برای شهرستانها ارسال نگردیده است.تاریخ انتشار : 5 خرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • امیر حسین نوروزی: خانه مطبوعات گچساران افتتاح می‌شود +رئوس برنامه‌های روز خ ...
 • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشن روز خب ...
 • پایگاه اطلاع رسانی خبرنگاران گچساران رسماً آغاز به کار کرد.
 • انتخابات جدید خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود
 • امیدواریم همه مسئولان ادارات و دستگاه‌های استان برای قدردانی از خبرنگاران ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg