مشروح اخبار
 » اجرای 185 پروژه عمرانی در بخش بهداشت و درمان کهگیلویه بویراحمد

معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه بویراحمد در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به طرح‌های عمرانی دانشگاه در سال گذشته گفت: در سال ۹۴، ۱۰۲ پروژه فعال عمرانیاجرای 185 پروژه عمرانی در بخش بهداشت و درمان کهگیلویه بویراحمد

معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه بویراحمد در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به طرح‌های عمرانی دانشگاه در سال گذشته گفت: در سال ۹۴، ۱۰۲ پروژه فعال عمرانی در ۴۸ هزار متر مربع و اعتبار ۶۲ میلیارد تومان در استان در دست اقدام بوده که از این میزان اعتبار ۲۸ میلیارد تومان جذب شد.

دکتر امام‌‍‌‌بخش قائدی ادامه داد: کل پروژه‌های سال ۹۴ با در نظر گرفتن میزان پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در اولویت قرار گرفته و تکمیل شدند.

قائدی با بیان اینکه ۸۵ درصد پروژه‌های این دانشگاه در سال گذشته به بهره‌برداری رسیدند، افزود: از مجموع ۱۰۲ پروژه سال گذشته حوزه بهداشت و درمان استان ۷۰مورد آن خانه بهداشت بوده که با همکاری کمیته امداد احداث شد، ۱۷ پروژه دیگر در سال جاری و سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به پیشرفت ۸۵ درصدی بیمارستان ۲۰۰تختخوابی شهر یاسوج افزود: برای تکمیل این بیمارستان نیازمند ۲۵ میلیارد تومان اعتبار هستیم، ضمن اینکه تلاش دانشگاه افتتاح این بیمارستان تا شهریور سال ۹۶ است.

قائدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تکمیل و راه اندازی بخش سوختگی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج عنوان کرد: عملیات احداث بیمارستان ۱۲ تختخوابی سوختگی یاسوج و ۸ تختخوابی در شهرستان گچساران آغاز شده که فاز اول تکمیل و تحویل موقت شده است، فاز دوم این بیمارستان‌ها نیازمند ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به تکمیل سلف سرویس و همچنین کتابخانه دانشگاه گفت: این دو پروژه در مراحل پایانی قرار داشته که در صورت تأمین اعتبار لازم در آینده نزدیک به بهره برداری می رسند.

قائدی بهسازی زایشگاه‌های استان را از برنامه‌های مهم دانشگاه دانست و افزود: بهسازی زایشگاه بیمارستان امام سجاد(ع) ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در صورت تأمین اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان مورد نیاز، ظرف چند ماه آینده این بخش بیمارستان امام سجاد به بهره‌برداری می‌رسد.

قائدی با اشاره به آغاز عملیات احداث کلینیک های تخصصی شهرهای دهدشت و گچساران گفت: کلینیک تخصصی دهدشت ۶۰ درصد و کلینیک گچساران ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که برای احداث این کلینیک‌ها مبلغ ۸ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی  پیشرفت فیزیکی دانشکده بهداشت و پرستاری را ۱۵ درصد ارزیابی کرد و افزود: برای تکمیل این دانشکده مبلغ ۱۴ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که تاکنون یک میلیارد و ۲۰۰ تومان آن تخصیص یافته است.

قائدی تصریح کرد: اورژانس بیمارستان امام خمینی دهدشت ۴۵ درصد پیشرفت فیزکی دارد، ضمن اینکه برای جا به جابی و مکان‌یابی اورژانس بیمارستان شهید بهشتی با مشکل مواجه هستیم.

قائدی ساخت مرکز بهداشت در مناطق محروم تمنک، پوره زیلایی و روستای امامزاده غالب را از دیگر برنامه‌های دانشگاه دانست و افزود: احداث بخش بیماران سرطانی ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که این طرح نیازمند بیش از یک میلیارد تومان اعتبار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص احداث بخش ناباروری و پزشکی هسته‌ای بیمارستان امام سجاد(ع) گفت: برای احداث بخش ناباروری مبلغی اختصاص داده شده، بخش پزشکی هسته‌ای با همکاری خیرین سلامت شروع شده است.

وی اضافه کرد: ۳۵۰ خانه بهداشت در استان وجود دارد که از این تعداد ۷۰ خانه بهداشت جدیداً احداث، تعمیر و تجهیز شده است.

قائدی خاطر نشان کرد: کلینیک دندانپزشکی یاسوج با اعتبار ۳ میلیارد تومان احداث و تجیهز شد که امیدواریم مردم با مراجعه به این مرکز از خدمات تخصصی لازم بهره مند شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از سال ۹۲ تاکنون ۱۶۸ پروژه عمرانی بخش بهداشت و درمان با اعتبار بیش از ۸۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.اجرای 185 پروژه عمرانی در بخش بهداشت و درمان کهگیلویه بویراحمدتاریخ انتشار : 11 خرداد 1395 01:44» اخبار مرتبط:

 • استخدام ۲۲۵ نفر در بخش بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد + رشته های مورد ن ...
 • بهره برداری اورژانس جاده ای شادگان ، خانه بهداشت غورک و خان احمد در هفته دو ...
 • ضعف در زیر ساخت‌های IT و آزمایشگاهی از مشکلات عمده دانشگاه یاسوج است
 • خبرفرماندار گچساران از افتتاح بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان
 • پلی‌کلینیک تخصصی و اورژانس 115 باشت کلنگ‌زنی شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس