مشروح اخبار
 » کسب 8 رتبه توسط معلمان و دانش آموزان کهگیلویه وبویراحمدی در طرح پرسش مهر

فرهنگیان و دانش آموزان کهگیلویه وبویراحمد هشت مقام ملی مسابقه پرسش مهر رئیس جمهوری را کسب کردند.

معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت:پنج فرهنگی و سه دانش آموز این استان رتبه های برتر پرسش مهر رئیس جمهور را تصاحب نمودند.کسب 8 رتبه توسط معلمان و دانش آموزان کهگیلویه وبویراحمدی در طرح پرسش مهر

فرهنگیان و دانش آموزان کهگیلویه وبویراحمد هشت مقام ملی مسابقه پرسش مهر رئیس جمهوری را کسب کردند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت:پنج فرهنگی و سه دانش آموز این استان رتبه های برتر پرسش مهر رئیس جمهور را تصاحب نمودند.

بهاءالدین ملک حسینی گفت: فرهنگیان یعقوب کاظمی در رشته فیلم-سیدصالح زینی پور در نمایشنامه نویسی-فرزانه مرتضوی در رشته پوستر و فاطمه فتحی در رشته نقاشی از یاسوج و نجف اصغر نژاد در مقاله پژوهشی از دهدشت عنوان برتر مسابقه پرسش مهر رئیس جمهور را کسب کردند.

وی گفت: دانش آموزان عاطفه پناهنده در رشته نقاشی-فاطمه هادی پور در رشته طراحی و علی عربی در رشته عکاسی از یاسوج موفق به کسب رتبه های و برگزیده کشوری شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش استان گفت:30هزار و26اثر در14رشته به دبیرخانه استانی این فراخوان ملی رسید که 148 اثر به مرحله کشوری راه یافت و هشت اثر برتر شدند که در نیمه دوم تیر امسال با حضور رئیس جمهوری در تهران از آنان تقدیر می شود.

گفتنی است در پرسش مهر 16رئیس جمهوری از دانش آموزان و فرهنگیان خواسته بود در موضوع نحوه استفاده از فرصت های پس از لغو تحریم ها در14رشته آثار خود را ارائه دهند.تاریخ انتشار : 18 خرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • برگزاری مسابقات قرآنی فرهنگیان در کهگیلویه و بویراحمد
 • معلمان و دانش آموزان بهمئی رتبه های برتر کشوری و استانی کسب کردند
 • دانش آموزان بهمئی در مسابقات فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد خوش درخشیدند
 • طرح دانش آموزان بهمئی به مرحله کشوری راه یافت
 • دانش آموزان دختر کهگیلویه و بویراحمدی و کسب شش رتبه برترکشور
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *


  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg