مشروح اخبار
 » حال محیط بان مجروح دنا خوب نیست

محیط بان علی آرامش فر، رئیس منطقه حفاظت شده دنای شرقی که روز یکشنبه هدف شلیک گلوله شکارچیان قرار گرفته بود همچنان در بیمارستان بستری است و پزشکان وضعیت جسمانی او را نامساعد توصیف کرده‌اند.حال محیط بان مجروح دنا خوب نیست

محیط بان علی آرامش فر، رئیس منطقه حفاظت شده دنای شرقی که روز یکشنبه هدف شلیک گلوله شکارچیان قرار گرفته بود همچنان در بیمارستان بستری است و پزشکان وضعیت جسمانی او را نامساعد توصیف کرده‌اند.

این محیط بان که از فاصله 3 متری مورد اصابت گلوله قرار گرفته و از ناحیه پا بشدت مجروح شده بود بعد از انتقال به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج به شیراز منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت اما به گفته پزشک معالج در اثر این حادثه استخوان پای راست این محیط بان دچار شکستگی شده و حتی اعصاب و عروق پا نیز از بین رفته است.

پزشک معالج این محیط بان می‌گوید: تعداد زیادی ساچمه وارد قسمت‌های مختلف پای بیمار شده است که امکان خارج نمودن آنها وجود ندارد و در بدن بیمار باقی خواهند ماند. با این حال عمل جراحی اول موفقیت‌آمیز بوده و قرار است روز شنبه این محیط بان بار دیگر زیر تیغ جراحی رود.

این جراح عروق می‌افزاید: حال عمومی بیمار مساعد است ولی با توجه به شدت آسیب‌های وارده، احتمال قطع  یا نقص عضو آسیب دیده (پای راست) نیز وجود دارد ولی فعلاً امکان هیچگونه اظهار نظر قطعی در این زمینه وجود ندارد.حداقل دو هفته برای اظهار نظر اولیه در مورد وضعیت پای آقای آرامش فر زمان لازم است و فعلاً فقط برای بیمار دعا کنید.

به گفته رئیس اداره محیط زیست شهرستان بویراحمد حکم جلب این شکارچی صادر شده اما او همچنان متواری است و دستگیر نشده است. کامبیز حسین‌پور از مردم درخواست کرده در ایام ماه مبارک رمضان برای سلامت محیط بان، آرامش فر دعا کنند.تاریخ انتشار : 20 خرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • احتمال قطع پای محیط بان دنیای شرقی
 • درگیری شکارچیان با محیط‌‌بانان در یاسوج/ اصابت گلوله به پای یک محیط‌بان در ...
 • عشق به محیط زیست بالاتر از مهر برادری/ جوان بویراحمدی برادرشکارچی را لو داد ...
 • ضرب و شتم جراح متخصص دربیمارستانی در یاسوج !+عکس وجزئیات حادثه
 • دستگیری یکی از شکارچیان متخلف پارک ملی دنا
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg