اخبار استانهاشهردار قلعه رئیسی قبل از مدیرکل فنی استانداری شفاف سازی کرد/ 221میلیون تومان از حق مردم قلعه ریسی خورده شد

21 خرداد 1395

شهردار قلعه رئیسی قبل از مدیرکل فنی استانداری شفاف سازی کرد/ 221میلیون تومان از حق مردم قلعه ریسی خورده شد

به گزارش راک نیوز از چاروسا سید حسن آرمند؛ هفته گذشته همایش شهرداران  استان با مدیرکل فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

متاسفانه در ارائه و عملکرد شهرداران استان از شفاف سازی در خصوص یکی از شهرداری های استان به نام شهرداری قلعه رئیسی در آینده نزدیک خبر دادند.

حسین کاظمی در آن نشست با بیان اینکه چرا صورت وضعیت یکی از پروژه های شهرداری قلعه‌رئیسی از 395 میلیون تومان باید 174 میلیون تومان باشد، یادآور شد: شفاف نیستیم و هرکس که تخلف می‌کند باید شفاف سازی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلات این است که برخی شهرداران حاضر نیستند صورت وضعیت خود را به دفتر فنی ارائه دهند و برخی از آن‌ها صورت وضعیتی کمتر از میزان اصلی ارائه می‌دهند که تخلف محسوب می‌شود.

این خبر باعث شد تا حرف حدیث های را در سطح شهر قلعه رئیسی نسبت به عملکرد ضعیف و تخلف در این شهرداری در هفته گذشته بیان شود و آن این صحبت ها از شهرداری که از نظر عملکرد؛ عملکرد موفقی در این شهر داشت.

در خصوص این خبر و منظور شفاف سازی از سوی مدیر کل فنی استانداری شهردار قلعه رئیسی نشست خبری برگزار و نسبت به این خبر پاسخگو بود.

صابر پیکر در خصوص این خبر با بیان اینکه اظهارات مدیرکل فنی استانداری کهگیلویه و وبویراحمد درست می باشد اظهار داشت: پروژه مدنظر مدیرکل فنی استانداری مربوط به سال 90و 91بوده که به علت وجود ابهامات، ایرادات و نواقصات جهت بررسی به دفتر فنی استانداری ارسال شد.

شهردار قلعه رئیسی خاطرنشان کرد: با بررسی کارشناسان دفتر فنی استانداری از محل پروژه ها تخلفات نظارتی بر این پروژه ها محرز گردید به صورتی که از مبلغ 395میلیون تومان پرداختی به پیمانکار تنها 174میلیون تومان می بایست به پیمانکار پرداخت می شد.

پیکر با بیان اینکه 221میلیون تومان از حق و حقوق مردم قلعه رئیسی و کارکنان این شهرداری ضایع شد تصریح کرد: همچنین سه پروژه دیگر مشابه این پروژه در همان سال یعنی 90 و 91هم اکنون در دفتر فنی استانداری در حال بررسی هستند که در زمان اتمام این پرونده ها مراتبط را صریحا و با صداقت هر چه تمام به مردم اعلام خواهم کرد.

وی یادآور شد: این پروژه همان طور که اعلام شد متعلق به سال 90و 91 بودند و هیچ ربطی به دوران شهردار بودن اینجانب نداشت

==========================================
» Date : 21 خرداد 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • توزیع 600 اصله نهال بین شهروندان قلعه‌رئیسی
 • ساختمان شهرداری قلعه رئیسی 25درصد پیشرفت فیزیکی دارد
 • بازگشایی خیابان‌ها در اولویت کاری شهرداری قلعه‌رئیسی قرار دارد
 • افشاگری علیه تخلفات برخی "شهردارها" درکهگیلویه وبویراحمد!
 • شهردارقلعه رئیسی درکهگیلویه منصوب شد.
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس