اخبار استانهااستاندار خوزستان یکشنبه آینده تعیین تکلیف می‌شود/استاندارکهگیلویه وبویراحمد تغییرنمیکند

28 خرداد 1395

استاندار خوزستان یکشنبه آینده تعیین تکلیف می‌شود/استاندارکهگیلویه وبویراحمد تغییرنمیکند

سخنگوی وزارت کشور از تعیین تکلیف انتخاب استاندار جدید خوزستان در جلسه یکشنبه هفته آینده هیات دولت خبر داد.

 

به گزارش راک نیوز ، حسینعلی امیری  با بیان اینکه وزارت کشور دو گزینه را برای تصدی استانداری خوزستان به هیات دولت معرفی کرده است، گفت: با توجه به تراکم کاری زیاد دولت در هفته گذشته، انتخاب استاندار جدید در دستور کار دولت قرار نگرفت، اما پیش‌بینی‌ می‌شود یکشنبه هفته آینده هیئت وزیران در جلسه خود فرد نهایی برای استانداری خوزستان را انتخاب کند.

 

وی با بیان اینکه ارزیابی استانداران سراسر کشور در وزارت کشور ادامه دارد، در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد در سال پایانی دولت تغییراتی در سطح استانداران به وجود آید یا خیر؟ اظهار داشت: چون کار ارزیابی‌ها تمام نشده، نمی‌توانیم بگوییم که تغییراتی صورت می‌گیرد یا خیر.

 

سخنگوی وزارت کشور تصریح کرد:‌ بنای وزارت کشور بر عدم تغییر است و برای ما توانمندی، قدرت تعامل و مدیریت و هماهنگ کردن امکانات موجود منطقه برای تحقق سیاست‌های  نظام و دولت است و استانداران با این شاخص‌ها ارزیابی می‌شوند.

به گزارش راک نیوز ، اظهارات سخنگوی وزارت کشور مبنی براینکه بنا برتغییر استانداران  نداریم  ،را میتوان  پایانی بر برخی گمانه های رسانه در اکثر استان ها  مبنی برتغییر استاندار ان دانست .

اگرچه چندی پیش غلامرضاتاجگردون درواکنش به مطالب منتشره دربرخی رسانه هامبنی برتغییر استتاندار استان با نقل قولی از وزیر کشور بر گمانه ها خط کشیده بود.

گفتنی است درپی تغییر استاندار خوزستان ،گمانه زنی هایی از جایگزین شدن استاندار فارس،همدان و یا هرمزگان بعنوان گزینه جدید استاندار خوزستان نام برده شده بود.

 

==========================================
» Date : 28 خرداد 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • تغییر در استانداری هرمزگان/ نام جادری گزینه مطرح در هیات دولت
 • تغییر دو استاندار در دولت تدبیر/فردا استانداران جدید معرفی میشوند
 • بررسی استاندار پیشنهادی فارس چهارشنبه در دولت/ نگاه مثبت به افشانی
 • گزینه قطعی استانداری فارس را بیشتربشناسید
 • عزل یکی از استانداران در دولت جدید /هشدار دولت به استانداران ؛ارزیابی عملکر ...
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس