مشروح اخبار


» تقدیر از فرمانداران گچساران و باشت به دلیل کیفیت بالای پروژه‌های عمرانیمعاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کیفیت بالا در اجرای پروژه‌های عمرانی گچساران و باشت از فرمانداران این 2 شهرستان تقدیر کرد.

پژمان نیک‌اقبالی ظهر امروز در نشست شورای فنی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی معتقدند که تنها با پول می‌توان پروژه‌های عمرانی را به سرانجام رساند.تقدیر از فرمانداران گچساران و باشت به دلیل کیفیت بالای پروژه‌های عمرانی

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کیفیت بالا در اجرای پروژه‌های عمرانی گچساران و باشت از فرمانداران این 2 شهرستان تقدیر کرد.

پژمان نیک‌اقبالی ظهر امروز در نشست شورای فنی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی معتقدند که تنها با پول می‌توان پروژه‌های عمرانی را به سرانجام رساند.

وی افزود: اما برخی از پیمانکاران در برخی از نقاط استان حتی بدون اینکه پولی دریافت کرده باشند پروژه‌های بسیار باکیفیتی را با سرعت اجرا کرده‌اند.

این مسؤول ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: وقتی ناظران به خوبی از پروژه‌ها سرکشی می‌کنند کیفیت پروژه‌ها نیز بالا می‌رود که در برخی مناطق استان چنین بوده است.

نیک‌اقبالی افزود: در دو شهرستان گچساران و باشت پروژه‌هایی که در دست اجرا بوده با بهترین کیفیت اجرا می‌شوند.

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: فرمانداران نقش مهمی در اجرای باکیفیت پروژه‌های عمرانی در استان دارند و باید به همین دلیل از دو فرماندار باشت و گچساران برای نظارت پی در پی و مستمر بر پروژه‌های عمرانی قدردانی کرد.

وی نقش بخشداران را در پیگیری وضعیت طرح‌های عمرانی در روستاها و دهستان‌ها مهم دانست و ادامه داد: در این دو شهرستان بخشداران به وظایف نظارتی خود به درستی عمل کرده‌اند.

نیک‌اقبالی نقش دستگاه‌های اجرایی را نیز در کیفیت پروژه‌ها مهم دانست و افزود: وقتی آنها ناظران و کارشناسان خود را برای کیفیت‌بخشی فعال می‌کنند کارها به درستی انجام خواهد شد.

این مسؤول تأکید کرد: حتی در دوره کمی اعتبارات نیز نباید یک آجر غیراصولی و بی‌کیفیت روی هم گذاشته شود، لذا به هر صورت طرح‌های عمرانی باید در استان با اولویت کیفیت نسبت به کمیت باشد.تاریخ انتشار : 30 خرداد 1395 17:56» اخبار مرتبط:

 • اجرای 18 طرح بزرگ آبی در گچساران و باشت با اعتباری افزون بر 30 میلیارد توما ...
 • چاروسا تنها بخش بدون افتتاح پروژه در دهه فجر
 • همزمان با هفته دولت :سفر وزیر جهاد کشاورزی به کهگیلویه و بویراحمد
 • روایت معاون استاندار از رقابت نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس
 • تقاطع غیر هم‌سطح شهری گچساران افتتاح شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود