مشروح اخبار
 » تغییرات در وزرای دولت :شنیده ها از تغییر دو وزیر دولت در روزهای آینده +عکس

این روزها شایعات متعددی در مورد تغییر در کابینه به گوش می رسد، یکی از وزارتخانه ها به خبرتغییر وزیر وانش نشان داده ،این درحالیست که در صورت عدم تایید این خبر، رسم نیست سازمانی خبری را تکذیب کند که در آن اشاره شده بزودی رییس آن، برکنار خواهند شد و طبعا باید در این مورد، نهاد بالا رده خبر را رد یا تایید کند. به گزارش راک نیوز ، این روزها شایعات متعددی در مورد تغییر در کابینه به گوش می رسد، اما بنابر اخبار رسیده به «انتخاب»، در لیست تغییرات فوری، اسامی وزرای صنعت و ورزش مشاهده می شود.

 

به گفته ی منابع آگاه در گفتگو با «انتخاب»، احتمالا علی اصغر مونسان بزودی جایگزین محمود گودرزی در وزارت ورزش و محمود اسلامیان جایگزین محمدرضا نعمت زاده در وزارت صنعت می شود.

براساس این گزارش، این تغییرات که قرار بود هفته قبل انجام شود، ظاهراً به دلیل جنجال های اخیر و حملات سنگین به دولت به تعویق افتاده و احتمال می رود پس از شب قدر، وزرای جدید رسما به مجلس معرفی شوند.

تغییرات در وزرای دولت :شنیده ها از تغییر دو وزیر دولت در روزهای آینده +عکس
تغییرات در وزرای دولت :شنیده ها از تغییر دو وزیر دولت در روزهای آینده +عکس

مونسان که از چهره ای نزدیک به روحانی است، فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف است و در پست هایی نظیر ریاست منطقه آزاد کیش، معاون اجرایی شرکت مانا (سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران)، عضویت هیات مدیره و معاون اجرایی شرکت دی ( بنیاد مستضعفان)، مسئولیت های اجرایی در فاز اول منطقه پارس جنوبی ( پالایشگاه پارس جنوبی) و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس حضور داشته است.

اسلامیان که از نزدیکان و دوست نزدیک اسحاق جهانگیری به شمار می آید و با حمایت معاون اول در دولت فعلی حضور دارد، هم اکنون ریاست صندوق بازنشستگی را عهده دار است.

پیشنهاد جا به جایی به مجید انصاری برای انتقال به معاونت حقوقی

از سوی دیگر، منابع مطلع به «انتخاب» گفته اند که دولت به مجید انصاری پیشنهاد داده که از معاونت پارلمانی به معاونت حقوقی رئیس جمهور منتقل شود.

انصاری نیز 3 نفر را به عنوان جایگزین به رئیس جمهور معرفی کرده است، اما به نظر می رسد هنوز جدیتی برای این جا به جایی وجود ندارد.

تغییر معاونت سیاسی وزارت کشور

منابع مطلع همچنین از تغییر احتمالی مقیمی معاونت سیاسی وزارت کشور خبر داده اند.

گفته می شد، مهمترین گزینه برای معاونت سیاسی وزارت کشور، «احمدی» معاون فعلی شریعتمداری (معاون اجرایی رئیس جمهور) باشد.

واکنش وزارت صنعت

وزارت صنعت با ارسال جوابیه ای به «انتخاب» آورده است: جابجایی مهندس نعمت زاده از وزارت نعت در دستور کار دولت محترم نبوده و خبر تغییر او و جایگزین شخص دیگر صحت ندارد.

این درحالیست که در صورت عدم تایید این خبر، رسم نیست سازمانی خبری را تکذیب کند که در آن اشاره شده بزودی رییس آن، برکنار خواهند شد و طبعا باید در این مورد، نهاد بالا رده خبر را رد یا تایید کند.تاریخ انتشار : 31 خرداد 1395 05:47» اخبار مرتبط:

 • فهرست اعضای کابینه احمدی نژاد برای انتخابات مجلس
 • رئیس کل گمرک تغییر کرد/بازگشت پس از 8 سال
 • معاونان رئیس جمهور جدید چه کسانی خواهند بود؟
 • فهرست قطعی کابینه روحانی؛ یک وزارتخانه هنوز وزیر ندارد
 • 24 عضو احتمالی کابینه دولت آینده
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس