مشروح اخبار
 » راهپیمایی روز قدس، عامل وحدت همه گروه ها و مردم است

فرماندار گچساران گفت: راهپیمایی روز قدس، عامل وحدت، همدلی و تعامل همه گروه ها، جناح ها و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

عبدالرحیم رحیمی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با تأکید بر لزوم حضور یکپارچه مردم گچساران در راهپیمایی این روز افزود: یکی از مهم ترین آثار حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی روز قدس، امضای سند مظلومیت مردم بی پناه فلسطین است.راهپیمایی روز قدس، عامل وحدت همه گروه ها و مردم است

فرماندار گچساران گفت: راهپیمایی روز قدس، عامل وحدت، همدلی و تعامل همه گروه ها، جناح ها و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

عبدالرحیم رحیمی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با تأکید بر لزوم حضور یکپارچه مردم گچساران در راهپیمایی این روز افزود: یکی از مهم ترین آثار حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی روز قدس، امضای سند مظلومیت مردم بی پناه فلسطین است.

وی با بیان این که راهپیمایی عظیم روز قدس همیشه با حضور فعال مردم و مسئولان همراه بوده است، خاطرنشان کرد: امسال نیز با عنایت خداوند متعال با حضوری پرشور چهره منفور و منزوی رژیم اشغالگر قدس را معرفی و زمینه روشنگری وضعیت مردم ستمدیده فلسطین بیش ازپیش فراهم خواهد شد.

فرماندار گچساران افزود: از برکات این روز همراهی همه جناح ها و دیدگاه های مختلف با حضوری چشمگیر در راهپیمایی روز قدس است و این موضوع، از اهداف مهم بزرگداشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است.

رحیمی با اعلام این موضوع که مردم ایران طبق فرموده امام خمینی (ره) و تأکیدات مقام معظم رهبری همیشه در کنار مردم مظلوم دنیا به ویژه مردم ستمدیده فلسطین خواهند بود، تاکید کرد: راهپیمایی روز قدس از مهم ترین راهپیمایی های تاریخ انقلاب است که قطعا مردم شریف و شهیدپرور گچساران پرشورتر از هر سال در آن شرکت خواهند داشت و ما نیز در کنار مردم حاضر و همراهی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهیم کرد.

گفتنی است راهپیمایی روز قدس در گچساران از ساعت 11 صبح روز جمعه از مسجد شهیدان به طرف مصلی انجام خواهد گرفت.تاریخ انتشار : 5 تیر 1395 18:54» اخبار مرتبط:

 • تقدیر فرمانده سپاه ناحیه گچساران از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن+متن کامل
 • حاشیه حضور هاشمی در راهپیمایی
 • 13 آبان یک کلاس معرفت‌افزایی است
 • تاجگردون به مردم وعده جمعه را داد
 • دعوت از مردم گچساران در روز قدس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس