مشروح اخبار
 » بانوان 67 درصد کنکوری های گچساران را تشکیل می دهند

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: 68 درصد شرکت کنندگان در کنکور سراسری این شهرستان معادل یک هزار و 633 نفر را خانم ها تشکیل می دهند.

سیدظهرالدین پور الحسینی در نشست هماهنگی کنکور سراسری سال جاری افزود: دو هزار و 448 دانش آموز این شهرستان آماده رقابت در کنکور سراسری امسال هستند.بانوان 67 درصد کنکوری های گچساران را تشکیل می دهند

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: 68 درصد شرکت کنندگان در کنکور سراسری این شهرستان معادل یک هزار و 633 نفر را خانم ها تشکیل می دهند.

سیدظهرالدین پور الحسینی در نشست هماهنگی کنکور سراسری سال جاری افزود: دو هزار و 448 دانش آموز این شهرستان آماده رقابت در کنکور سراسری امسال هستند.

وی بیان کرد: کنکور سراسری امسال، روزهای پنجشنبه و جمعه 24 و 25 تیر امسال در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.

پور الحسینی تصریح کرد: داوطلبان گروه آموزشی ریاضی و علوم انسانی صبح پنجشنبه، گروه آزمایشی هنر عصر پنجشنبه، گروه آزمایشی تجربی صبح جمعه و گروه آزمایشی زبان های خارجی عصر جمعه در جلسه آزمون شرکت می کنند. 

وی ابراز کرد: داوطلبان تا ساعت 24 چهارشنبه 23 خرداد امسال مهلت دارند تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به مشاهده و پرینت کارت اقدام کنند. 

پور الحسنیی گفت: چنانچه در کارت های داوطلبان اشتباهی وجود داشته باشد، شعبه رفع نقص در آموزش و پرورش این شهرستان دایر است. 

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده آزمون کنکور سراسری امسال گچساران در هشت حوزه برگزار می شود و تمامی شرایط حفاظتی برای برگزاری کنکور فراهم شده است. مدیر آموزش و پرورش گچساران عوامل اجرایی کنکور سراسری امسال در گچساران را 139 نفر اعلام کرد.

فرماندار گچساران در این نشست از دستگاه های اجرایی و متولیان برگزاری آزمون خواست برای هرچه بهتر برگزار شدن کنکور تمام توان خود را به کار گیرند زیرا برگزاری این آزمون تلاش و همت تمام اداره ها را می طلبد.

عبدالرحیم رحیمی ابراز کرد: برخورد شایسته عوامل اجرایی کنکور با داوطلبان باعث آرامش روحی آنان می شود.

وی ادامه داد: باید برقراری نظم و آرامش سرلوحه امور قرار گیرد و عوامل اجرایی کنکور نسبت به انجام وظایف محموله اهتمام جدی داشته باشند.

رحیمی گفت: تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطی برق ، سرویس دهی فوریت های پزشکی به داوطلبان کنکور و استقرار آمبولانس در حوزه های آزمون و سیستم سرمایشی و خنک کننده بررسی و آب آشامیدنی مورد نیاز انجام شده است.

 

 تاریخ انتشار : 22 تیر 1395» اخبار مرتبط:

 • 2 هزار و300 دانش آموز گچسارانی آماده رقابت در کنکور سراسری امسال هستند
 • کاهش 6 درصدی داوطلبان کنکور سراسری در کهگیلویه وبویراحمد
 • رقابت دو روزه بیش از 19 هزار داوطلب در کنکور سراسری در کهگیلویه وبویراحمد
 • چند نفر در کنکور امسال پذیرفته می شوند؟
 • آغاز توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه کنکور ۹۱ از فردا
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg