مشروح اخبار
 » شش آتش سوزی در جنگل ها و مراتع کهگیلویه وبویراحمد مهار شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: شش آتش سوزی در جنگل ها و مراتع این استان مهار شد و یک آتش سوزی در حال مهار است.

عزت الله بهشتی فر افزود: مناطق ده برآفتاب،گردنه تیر احمد بابکان، منصورآباد دشت روم و نقاره خانه کبگیان و مورتوت و بهره عنا در کهگیلویه و بویراحمد دچار حریق شده است.شش آتش سوزی در جنگل ها و مراتع کهگیلویه وبویراحمد مهار شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: شش آتش سوزی در جنگل ها و مراتع این استان مهار شد و یک آتش سوزی در حال مهار است.

عزت الله بهشتی فر افزود: مناطق ده برآفتاب،گردنه تیر احمد بابکان، منصورآباد دشت روم و نقاره خانه کبگیان و مورتوت و بهره عنا در کهگیلویه و بویراحمد دچار حریق شده است.

وی اظهار کرد: آتش سوزی در منطقه بهره عنا از توابع باشت همچنان ادامه دارد و نیازمند مشارکت بیشتر مردم است.

بهشتی فر گفت:از نخستین ساعت بامداد روز شنبه همزمان با شروع آتش سوزی ها 150 امدادگر منابع طبیعی مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد و نیروهای محلی برای خاموش کردن آتش در جنگل ها و مراتع فعالیت داشتند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد با قدرانی از مشارکت مردم در خاموش کردن آتش تصریح کرد: همکاری مردم در منطقه تیراحمد بابکان از بروز فاجعه زیست محیطی جلوگیری کرد.

بهشتی فر بیان کرد: علت و وسعت این آتش سوزی ها از سوی کارشناسان در حال بررسی است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: وزش باد و کمبود تجهیزات روند کنترل آتش در برخی مناطق را کند کرده بود.

وی کمبود خودرو ، نیروی انسانی ، تجهیزات و نبود اعتبارات کافی، از مهمترین مشکلاتی است که منابع طبیعی و حفاظت از محیط زیست در نگهداری از جنگل ها و مناطق حفاظت شده با آن روبه رو است.

در سال جاری 527هکتار از مراتع کهگیلویه وبویراحمد تاکنون دچارآتش سوزی شده است.

کهگیلویه بویراحمد حدود یک میلیون و 200هزار هکتارجنگل و مرتع دارد.تاریخ انتشار : 26 تیر 1395» اخبار مرتبط:

 • مهار آتش سوزی جنگل ها و مراتع یاسوج
 • بیش از 36هکتار از جنگل های تنگ پیواره بویراحمد در آتش سوخت
 • مهار آتش سوزی جنگلهای کوه خامی گچساران با دستان خالی!
 • "آب برمکن " هم آتش گرفت !
 • آتش سوزی کوه الوند لنده مهار شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg