مشروح اخبار


» پروژه اتصال رینگ مخازن آب سد کوثر دوگنبدان 38 پیشرفت فیزیکی داردرئیس اداره آب و فاضلاب شهری دوگنبدان میزان پیشرفت فیزیکی پروژه اتصال رینگ مخازن آب سد کوثر دوگنبدان را بیش از 38 درصد اعلام کرد و گفت: این خط انتقال آب به طول 11کیلومتر اجرا خواهد شد. پروژه اتصال رینگ مخازن آب سد کوثر دوگنبدان 38 پیشرفت فیزیکی دارد

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری دوگنبدان میزان پیشرفت فیزیکی پروژه اتصال رینگ مخازن آب سد کوثر دوگنبدان را بیش از 38 درصد اعلام کرد و گفت: این خط انتقال آب به طول 11کیلومتر اجرا خواهد شد. 

سید بهنام پاد در گفت و گو با راک نیوز افزود: 284 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی امسال برای اجرای دو طرح ملی اتصال رینگ مخازن آب سد کوثر و فاز دوم طرح فاضلاب شهرستان اختصاص یافت.

وی میزان پیشرفت فیزیکی پروژه اتصال رینگ مخازن آب سد کوثر دوگنبدان را بیش از 38 درصد اعلام کرد و گفت: این خط انتقال آب به طول 11کیلومتر اجرا خواهد شد. 

پاد بیان کرد: 40 درصد از جمعیت 110 هزار نفری شهر دوگنبدان در حال حاضر از آب آشامیدنی سد کوثر استفاده می کنند.

وی ابراز کرد: 137 میلیارد ریال امسال از محل اعتبارات ملی به این طرح اختصاص یافت.

پاد تصریح کرد: 32 میلیارد ریال اعتبار ملی در سال گذشته به این طرح اختصاص یافت که تمامی این اعتبارات از سوی این اداره جذب شد.

وی اظهار داشت: با اجرای این طرح 400 لیترآب در ثانیه برای شهر دوگنبدان تامین خواهد شد. 

پاد با بیان اینکه این طرح تا پایان سال 96 به بهره برداری خواهد رسید گفت: با اتمام این پروژه شهر دوگنبدان تا 20 سال آینده با مشکل آب مواجه نخواهد بود.

وی در ادامه گفت: فاز دوم طرح فاضلاب دوگنبدان با پیشرفت فیزیکی 88 درصد در حال اجراست که تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

پاد تصریح کرد: 147 میلیارد ریال امسال از محل اعتبارات ملی به فاز دوم طرح فاضلاب دوگنبدان اختصاص یافت.

وی گفت: 20کیلومتر شبکه در فاز دوم طرح تصفیه خانه فاضلاب گچساران اجرا خواهد شد.

پاد ابراز کرد: برای تکمیل طرح فاضلاب دوگنبدان به 530 میلیارد ریال اعتبار نیاز است. 

پاد در پایان پروژه اتصال رینگ مخازن آب شرب دوگنبدان را بسیار مهم و حیاتی عنوان کرد و گفت: این پروژه افزون بر 11 کیلومتر از محل روستای آبگرمو با سه مخزن تعادلی تا دانشگاه و از دانشگاه به مخزن 5 هزار لیتری 500 مسافت دارد.

گفتنی است فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهر دوگنبدان با ظرفیت 25 هزار مترمکعب در شبانه روز و اعتبار 280 میلیارد ریال امسال به بهره برداری رسید و پروژه رینگ مخازن آب شهر دوگنبدان در بهمن ماه سال93 کلنگ زنی شده استتاریخ انتشار : 29 تیر 1395 21:11» اخبار مرتبط:

 • 10میلیارد ریال برای کانال هدایت فاضلاب شهرک هدایت دوگنبدان نیاز است
 • 150میلیارد ریال به اتصال رینگ مخازن آب سد کوثر دوگنبدان اختصاص یافت
 • انتظار 14 ساله برای بهره برداری پیش تصفیه‌خانه دوگنبدان به پایان رسید
 • سالن ورزشی 1200 نفری گچساران به بهره برداری رسید
 • هزار میلیارد ریال برای محور دوگنبدان به بی بی حكیمه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود