مشروح اخبار


» 88 درصد پیشرفت فیزیکی فاز 2 فاضلاب گچسارانمعاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: فاز دوم طرح فاضلاب دوگنبدان با پیشرفت فیزیکی 88 درصد در حال اجراست که تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

مسعود مرادیان در گفت و گو با راک نیوز افزود: 270 میلیارد ریال اعتبار امسال به طرح های نیمه تمام تصفیه خانه فاضلاب شهرهای یاسوج، دوگنبدان، سی سخت، دهدشت و چرام اختصاص یافت.فاز دوم طرح فاضلاب گچساران تاکنون 88 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: فاز دوم طرح فاضلاب دوگنبدان با پیشرفت فیزیکی 88 درصد در حال اجراست که تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

مسعود مرادیان در گفت و گو با راک نیوز افزود: 270 میلیارد ریال اعتبار امسال به طرح های نیمه تمام تصفیه خانه فاضلاب شهرهای یاسوج، دوگنبدان، سی سخت، دهدشت و چرام اختصاص یافت.

مرادیان گفت: این میزان اعتبار از محل اعتبارات ملی استانی برای اجرای خط انتقال ورودی به ایستگاه پمپاژ فاضلاب و تکمیل تاسیسات مکانیکی طرح های جمع آوری فاضلاب این شهرستان ها در نظر گرفته شده است. 

وی بیان کرد: تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان ها 40 تا 88 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که با روند اجرایی مطلوبی در حال اجراست. 

مرادیان گفت: یکهزار و 810 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این طرح ها نیاز است.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: عملیات اجرایی طرح فاضلاب یاسوج که از سال 75 تاکنون آغاز شده هم اکنون با پیشرفت فیزیکی حدود بیش از 80درصد در حال اجرا ست. 

مرادیان گفت: با بهره برداری از این طرح بیش از 200هزار نفر در شهر یاسوج زیر پوشش شبکه فاضلاب قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به طرح فاضلاب شهر چرام افزود: خط انتقال این طرح انجام شده، شبکه داخلی در حال اجرا و تصفیه خانه آن نیز هم اکنون به روشB0Tدر شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در حال تایید نهایی است. 

مرادیان تصریح کرد: برای بهره برداری از این طرح اعتباری افزون بر 230 میلیارد ریال نیاز است. 

وی گفت: در طراحی اولیه طرح فاضلاب سی سخت برای جمعیتی بیش از 11 هزار نفر و تا سال 1420 پیش بینی شده است.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد اعتبار مورد نیاز برای بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت را افزون بر 230 میلیارد ریال اعلام کرد. 

وی گفت: فاز دوم طرح فاضلاب دوگنبدان با پیشرفت فیزیکی 88 درصد در حال اجراست که تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

مرادیان ابراز داشت: مطالعات طرح های فاضلاب دو شهر لنده و باشت نیز در حال نهایی شدن در شرکت مهندسی آبفای کشور و گرفتن مجوز ماده 215 در لایحه بودجه سالانه است. تاریخ انتشار : 31 تیر 1395 02:25» اخبار مرتبط:

 • پروژه اتصال رینگ مخازن آب سد کوثر دوگنبدان 38 پیشرفت فیزیکی دارد
 • 10میلیارد ریال برای کانال هدایت فاضلاب شهرک هدایت دوگنبدان نیاز است
 • 150میلیارد ریال به اتصال رینگ مخازن آب سد کوثر دوگنبدان اختصاص یافت
 • تکمیل پروژه آبرسانی بهمئی به 241 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد/پروژه آبرسان ...
 • انتظار 14 ساله برای بهره برداری پیش تصفیه‌خانه دوگنبدان به پایان رسید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود