مشروح اخبار
 » مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد اعلام کرد: 810میلیارد ریال عوارض به شهرداری ها و دهیاری های ی استان پرداخت شد

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از 810میلیارد ریال عوارض به شهرداریها و دهیاری های استان برای عمران و آبادانی شهرها پرداخته شده است.

سهراب امدادی فر در حاشیه جلسه ستاد تدوین برنامه ریزی چهار ساله اصناف گچساران در گفتگو با راک نیوز افزود: این میزان مالیات در سالهای 93 و 94 و سه ماهه نخست امسال به شهرداری ها و دهیاری های ی استان پرداخت شد. مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد اعلام کرد: 810میلیارد ریال عوارض به شهرداری ها و دهیاری های ی استان پرداخت شد

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از 810میلیارد ریال عوارض به شهرداریها و دهیاری های استان برای عمران و آبادانی شهرها پرداخته شده است.

سهراب امدادی فر در حاشیه جلسه ستاد تدوین برنامه ریزی چهار ساله اصناف گچساران در گفتگو با راک نیوز افزود: این میزان مالیات در سالهای 93 و 94 و سه ماهه نخست امسال به شهرداری ها و دهیاری های ی استان پرداخت شد. 

وی با اشاره به موضوع قوانین رفع موانع تولید اظهارکرد: به منظور حمایت از بخش تولید مصوب شد تا پایان شهریور مودیانی که نسبت به اصل مالیات عملکرد خود بدهی ندارند،مشمول بخشودگی 100درصدی جرائم قابل بخشش هستند. 

امدادی فر تصریح کرد: در این راستا نیز مالیات عملکرد سال 94 اشخاص حقیقی و اصناف بدون افزایش بر اساس مالیات عملکرد سال 93 تعیین می شود. 

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد طرح جامع مالیاتی را یکی از مهمترین برنامه ها در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ،اقدام وعمل ذکر کرد و افزود: این طرح علاوه بر شفاف سازی و تسهیل فرایند وصول مالیات، موجب کاهش هزینه های عملیاتی وجلوگیری از فرار مالیاتی می شود. 

امدادی فر بیان کرد: تلاش می شود در فرایند وصول مالیات علاوه بر رعایت حقوق دولت،از حقوق شهروندان ومودیان مالیاتی نیز صیانت شود. 

وی اظهارکرد: بیشترین توافقات مالیاتی در چند سال اخیر ثبت و امور مالیاتی جز دستگاهای برتر استان در تکریم ارباب رجوع نیز بوده است. تاریخ انتشار : 2 مرداد 1395 19:15» اخبار مرتبط:

 • تب تند تغییرات مالیاتی /رئیس امور مالیاتی گچساران منصوب شد
 • کنایه یک مدیرکل عزل شده به نماینده بویراحمد/کسی ازبزرگواری سراغی نمیگیرد!
 • مدیرکل امور مالیاتی استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد
 • افشای کلاهبرداری میلیاردی از مالیات‌دهندگان
 • بخشودگی جرایم مالیاتی برای اصناف گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای