مشروح اخبار
 » گزینه احتمالی فرمانداری بهبهان کیست؟/فرمانداری به حامیان ضرغامی اصلاح طلب میرسد

فرماندار بهبهان در مراسم افتتاحیه دفتر ارتباط مردمی مهندس کشت زر در روز عید فطر تلویحا به احتمال رفتن خود از بهبهان اشاره کرده، ضمن اینکه پیشتر نیز از عزم استاندار سابق جهت جابجایی ایشان به شهر دیگر یا سمتی در استانداری بعد از انتخابات خبرهایی منتشر شده بود.

 راک نیوز - مهندس ملک خدایی فرماندار بهبهان در مراسم افتتاحیه دفتر ارتباط مردمی مهندس کشت زر در روز عید فطر تلویحا به احتمال رفتن خود از بهبهان اشاره کرده، ضمن اینکه پیشتر نیز از عزم استاندار سابق جهت جابجایی ایشان به شهر دیگر یا سمتی در استانداری بعد از انتخابات خبرهایی منتشر شده بود.

 

 

با توجه به اتفاقاتی که در جریان انتخابات پیش آمد، بدون شک مهندس ملک خدایی مورد تایید بخشی از جریان اصلاح طلب شهرستان – که اتفاقا رابطه نزدیکی هم با استاندار بهبهانی دارند- نیست.

 

بهمین دلیل جمعی از فعالان سیاسی بهبهان که معتمد استاندار محترم می باشند، تلاش می کنند به هر طریقی شده در یک سال پایانی گزینه مد نظر خود را بر مسند فرمانداری بنشانند.

 

شنیده ها حاکی از برگزاری جلسات متوالی خانگی بین اصلاح طلبان بهبهان برای معرفی فردی بعنوان فرماندار است که تاکنون نتیجه ملموسی نداشته است.

 

اما انتخاب گزینه مد نظر اصلاح طلبان، که ۱۰۰% نظر آنها را تامین کند، می تواند با نظر جناب کشت زر زاویه داشته باشد. فرماندار شدن برخی از حامیان رقیب انتخاباتی مهندس کشت زر، در عرصه سیاسی نوعی شکست محسوب و موجب دلسردی هواداران انتخاباتی ایشان می شود.

 

در هر صورت اصلاح طلبان بهبهانی تلاش می کنند تا به هر طریقی گزینه مورد نظرشان بر این مسند قرار گیرد و مهمترین مسئله در این بین نظر مساعد یا نامساعد نماینده محترم است.تاریخ انتشار : 4 مرداد 1395 16:08» اخبار مرتبط:

 • محمدعلی وکیلی با حضور در بهبهان از ضرغامی اصلاح طلب حمایت کرد+عکس
 • کاندیدای اصلاح طلبان بهبهان معرفی شد/کار سخت مژدهی پور/اصلاح طلبان به ضرغام ...
 • گزینه اصلاح طلبان بهبهان مجلس مشخص شد
 • گزینه فرمانداری کهگیلویه،معاون سیاسی و انتخابات استانداری شد.
 • مهندس ضرغامی درانتظار تاییده ازفرمانداری بهبهان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای