مشروح اخبار
 » کسب رتبه برتر کشوری توسط هنرجوی گچسارانی

هنرجوی گچسارانی توانست رتبه برتر چهاردهمین دوره مسابقات علمی کاربردی کشور را کسب کند.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران در گفتگو با راک نیوز اظهار داشت: چهاردهمین دوره مسابقات مهارتی علمی و کاربردی کشور با حضور و استقبال مطلوب دانش‌آموزان در مشهد برگزار شد.کسب رتبه برتر کشوری توسط هنرجوی گچسارانی

هنرجوی گچسارانی توانست رتبه برتر چهاردهمین دوره مسابقات علمی کاربردی کشور را کسب کند.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران در گفتگو با راک نیوز اظهار داشت: چهاردهمین دوره مسابقات مهارتی علمی و کاربردی کشور با حضور و استقبال مطلوب دانش‌آموزان در مشهد برگزار شد.

سید ظهیرالدین پورالحسینی افزود: مریم دشتیان از هنرستان هنر و اندیشه این شهرستان در رشته مدیریت خانواده در چهاردهمین دوره مسابقات علمی کاربردی کشور رتبه اول را کسب کرد.

پورالحسینی با اشاره به اینکه در چندین ساله اخیر این اولین بار است که این مقام را کسب کرده ایم تصریح کرد: در این مسابقات یک مقام سومی توسط یکی دیگر از دانش آموزان هم استانی کسب شد .

مدیر آموزش و پرورش گچساران با اشاره به اهمیت برگزاری این مسابقات افزود: این مسابقات به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانش‌آموزان با استانداردهای جهانی و افزایش رویکرد مهارت‌افزایی آنان برای ایفای نقش هر چه موفق‌تر در مهارت‌های کسب‌شده است.

پورالحسینی با بیان این‌که هنرجوی گچسارانی در این مسابقات رتبه برتر کشور را کسب کرد، ادامه داد: در مسابقات علمی و کاربردی شاخه کاردانش، مریم دشتیان از هنرستان هنر و اندیشه این شهرستان در رشته مدیریت خانواده رتبه اول را کسب کرد.

وی خاطر نشان کرد: آماده‌سازی هنرجویان برای ورود به رقابت‌های علمی، فنی و بازار کار از برنامه‌های آموزش و پرورش گچساران است.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گچساران این موفقیت بزرگ را به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان بویژه این هنرجوی عزیز و عوامل اجرایی و آموزشی هنرستان هنر و اندیشه تبریک گفت.تاریخ انتشار : 4 مرداد 1395 16:10» اخبار مرتبط:

 • راهیابی دانش آموزان گچسارانی به مرحله کشوری جشنواره ی علمی جابربن حیان
 • درخشش فرهنگیان گچساران در مسابقات استانی قرآن،عترت و نماز
 • گچساران رتبه اول جذب مشارکت‌های مردمی مدارس کهگیلویه و بویراحمد را کسب کرد
 • مدیر آموزش و پرورش گچساران: ویژه‌ برنامه‌های اجرایی هفته معلم را تشریح کرد
 • یک دانش آموز گچسارانی رتبه برتر جشنواره عکس کشوری را کسب کرد .
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام