مشروح اخبار
 » تاجگردون از واگذاری 40 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی به پیمانکاران خبر داد

رئیس کمیسیون بودجه مجلس از تصمیم دولت و مجلس برای واگذاری 40 هزار میلیارد اوراق بدهی به پیمانکاران جهت مطالبات آن‌ها خبر داد.

غلامرضا تاجگردون در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: واگذاری برخی از پروژه‌های عمرانی برای تکمیل به بخش خصوصی یک الزام است و راه دیگری نداریم.تاجگردون از واگذاری 40 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی به پیمانکاران خبر داد

رئیس کمیسیون بودجه مجلس از تصمیم دولت و مجلس برای واگذاری 40 هزار میلیارد اوراق بدهی به پیمانکاران جهت مطالبات آن‌ها خبر داد.

غلامرضا تاجگردون در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: واگذاری برخی از پروژه‌های عمرانی برای تکمیل به بخش خصوصی یک الزام است و راه دیگری نداریم.

وی گفت: عددی معادل با 400 تا 500 هزار میلیارد تومان در کشور برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ملی لازم است.

رئیس کمیسیون بودجه مجلس افزود: در قانون اصلاح بودجه، یکی از بندها در خصوص اوراق بدهی است که تصریح شده به مقدار 40 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی به پیمانکارانی که از دولت مطالبات دارند واگذار شود.

وی افزود: بودجه عمرانی کشور در سال گذشته با اسناد خزانه 20 هزار میلیارد تومان بود لذا تنها 40 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی بابت مطالبات باید به پیمانکاران داده شود.

تاجگردون تصریح کرد: دولت و مجلس به دنبال سیاست‌های تشویقی در راستای واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی هستند.

وی گفت: لذا تخصیص بیشتر به دستگاه‌هایی داده می‌شود که در این کار یعنی واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران موفق‌تر عمل کنند.

نماینده ی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: هر دستگاهی در این خصوص بهتر عمل کرد به معنی چابک‌تر عمل کردن این دستگاه است.

وی با اشاره به آینده برخی از طرح‌هایی که به سرمایه‌گذار و بخش خصوصی واگذار می‌شود و درآمدهای بسیار خوبی که از این راه برای دستگاه‌های واگذار کننده خواهند داشت، اظهار کرد: برای نمونه در آینده همین پساب فاضلاب‌های شهری با قیمت گزافی از سوی واحدهای صنعتی خریداری می‌شود.

تاجگردون خاطرنشان کرد: با واگذار کردن پروژه‌هایی مانند تصفیه‌خانه فاضلاب به سرمایه‌گذار و بخش خصوصی باید زمینه این کار برای آینده فراهم شود.تاریخ انتشار : 5 مرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • تاجگردون: لایحه اصلاح قانون بودجه 95 هفته آتی بررسی می‌شود
 • یكهزار و 700 طرح نیمه تمام در استان كهگیلویه و بویراحمد وجود دارد
 • انتقادتند یک پیمانکار از سیاسیون:جابجایی اعتبارات در کهگیلویه و بویراحمد بر ...
 • خدا را شاهد می‌گیریم که ما سه نفر تاکنون تنشی با یکدیگر نداشته‌ایم
 • تاجگردون :دولت اموال مازادش را بفروشد برای تکمیل طرح‌های عمرانی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg