مشروح اخبار
 » 530میلیارد در دولت یازدهم به دهیاری های کهگیلویه و بویراحمدپرداخت شد

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کهگیلویه و بویر احمد گفت: 530میلیارد ریال اعتباراز ابتدای دولت یازدهم تاکنون به دهیاری های این استان پرداخت شد.

داریوش مظفر در نشست مشورتی دهیاران و مسئولین مالی و فنی شهرستان گچساران افزود: نیمه دوم سال 92 حدود 90 میلیارد ریال،240 میلیارد ریال در سال 93 و 200 میلیارد ریال در سال 94 به دهیاری های استان پرداخت شد.530میلیارد در دولت یازدهم به دهیاری های کهگیلویه و بویراحمدپرداخت شد

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کهگیلویه و بویر احمد گفت: 530میلیارد ریال اعتباراز ابتدای دولت یازدهم تاکنون به دهیاری های این استان پرداخت شد.

داریوش مظفر در نشست مشورتی دهیاران و مسئولین مالی و فنی شهرستان گچساران افزود: نیمه دوم سال 92 حدود 90 میلیارد ریال،240 میلیارد ریال در سال 93 و 200 میلیارد ریال در سال 94 به دهیاری های استان پرداخت شد.

وی از هزینه 53 میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای تامین ماشین آلات مورد نیاز دهیاری های این استان جهت فعالیت های عمرانی و خدماتی خبر داد.

مظفر ابراز کرد: این میزان اعتبار از محل سازمان دهیاری ها و شهرداری ها بوده که با آن 84 دستگاه ماشین مینی لودر، حمل زباله، نیسان و کمپریسی خریداری شده است. 

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کهگیلویه و بویر احمد،تعداد ماشین آلات دهیاری های این استان را 335 دستگاه اعلام کرد و گفت: 20 درصد از ماشین آلات دهیاری های این استان فرسوده است. مظفر با بیان اینکه550 دهیاری در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد ابراز کرد: برای 273 روستای استان، دهیاری پیشنهاد شده که با 114 مورد در سال گذشته موافقت شد.

وی افزود: این روستاها بین 20 تا 30 خانوار دارند که براساس جمعیت و نیازهای مختلف برای آنها تقاضای دهیاری شده است. 

مظفر تعداد تعاونی دهیاری این استان را 13 مورد اعلام کرد و گفت: 14مبلبارد ریال اعتبار بزودی بین دهیاری های استان توزیع خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کهگیلویه و بویر احمد گفت: دو میلیارد و 160 میلیون ریال عوارض به دهیاری های این استان امسال پرداخت شد.

مظفر اظهار داشت: تخصیص بخشی از اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده به دهیاری ها استان، رونق و توسعه این مناطق را به دنبال داشته است.

وی از شوراها ودهیاران خواست نهایت مراقبت را درصیانت از اموال عمومی بویژه ماشین آلات دهیاریها انجام دهند. 

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از اولویت های اصلی این نهاد سوق دادن دهیاری ها به سمت درآمد زایی و خودکفایی است. 

فرماندار گچساران نیز در این نشست گفت: دهیاری ها می توانند با پیشنهادهای سازنده و برنامه ریزی مناسب نقش مهمی در پیشرفت و آبادانی روستاها داشته باشند. 

عبدالرحیم رحیمی به خدمات نظام در مناطق روستایی اشاره کرد و افزود: جایگاه دهیاری برای عمران و آبادانی روستاها بسیار مهم است.

وی ابراز کرد: به برکت نظام اسلامی در روستاهای پر جمعیت این شهرستان با اجرای طرح هادی زمینه ماندگاری و سکونت روستاییان را به وجود آورده اند به نحوی که حتی تعدادی از روستاییان از شهر مهاجرت و دوباره به روستاهای خود بازگشته اند.

530میلیارد در دولت یازدهم به دهیاری های کهگیلویه و بویراحمدپرداخت شدتاریخ انتشار : 12 مرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد اعلام کرد: 810میلیارد ریال عوارض به ...
 • 215 میلیارد ریال اعتبار ارزش افزوده بین دهیاری های کهگیلویه و بویراحمد توزی ...
 • 20 دهیاری جدید در کهگیلویه افتتاح می شود
 • موافقت وزارت کشور با تاسيس 57 دهياري در کهگيلويه و بويراحمد
 • 5 دهیاری جدید در کهگیلویه صاحب خانه میشوند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg