مشروح اخبار
 » امام جمعه بوشهر: مرمت مزار شهید رئیسعلی دلواری در نجف اشرف به زودی آغاز می‌شود

امام جمعه بوشهر با تاکید بر بازسازی قبر رئیسعلی  در نجف اشرف گفت: قبر شهید رئیسعلی دلواری در نجف اشرف که سال‌ها به فراموشی سپرده شده و در حال تخریب بود با هماهنگی های به عمل آمده کار مرمت آن به زودی آغاز می‌شود.امام جمعه بوشهر با تاکید بر بازسازی قبر رئیسعلی  در نجف اشرف گفت: قبر شهید رئیسعلی دلواری در نجف اشرف که سال‌ها به فراموشی سپرده شده و در حال تخریب بود با هماهنگی های به عمل آمده کار مرمت آن به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش راک نیوز از بوشهر ؛آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعدازظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با بیان اینکه مردم باید در جریان موفقیت‌های استان قرار گیرند اظهار داشت: با توجه به موفقیت‌های قابل توجه استان در سطح ملی، مردم باید در جریان این موفقیت‌ها قرار گیرند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه موفقیت‌های ملی استان بوشهر در عرصه‌های مختلف مایه عزت و افتخار مردم این استان است تصریح کرد: استان بوشهر طی دو سال پیاپی به عنوان نخستین استان الگوی قرآنی در سطح کشور معرفی شده است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به ‌برنامه‌های 12 شهریور روز استکبارستیزی و سالروز شهادت رئیسعلی دلواری خاطر نشان کرد: برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مناسبت شورای فرهنگ عمومی استان متصدی تنظیم برنامه‌ها و مردم و امام جمعه شهر دلوار بعنوان مجری برنامه‌های این روز معرفی می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه دبیرخانه این ستاد همان دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان است گفت: رئیسعلی دلواری شناسنامه مبارزه ضد‌استعماری و ضد‌استبدادی استان بوشهر و الگویی برای استان، کشور و نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر بازسازی قبر رئیسعلی  در نجف اشرف گفت: قبر شهید رئیسعلی دلواری در نجف اشرف که سال‌ها به فراموشی سپرده شده و در حال تخریب بود با هماهنگی های به عمل آمده کار مرمت آن به زودی آغاز می‌شود.تاریخ انتشار : 14 مرداد 1395 03:57» اخبار مرتبط:

 • آب استان بوشهر به‌مدت ۲۴ ساعت قطع می‌شود
 • چهار انتصاب جدید در استانداری بوشهر
 • ناگفته‌های رئیسعلی از زبان آخرین همسرش/سرداری که هنوز انگلیسی‌ها از نامش می ...
 • اعلام سه روز عزای عمومی در بوشهر
 • تغییر زمان پرواز‌های صبح تهران بوشهر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام