مشروح اخبار
 » تخصیص بیش از نه میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس گچساران

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: نه میلیارد و 500میلیون ریال برای تجهیز مدارس گچساران در سال تحصیلی پیش رو تخصیص داده شد.

سید ظهیرالدین پورالحسینی در گفت و گو با راک نیوز افزود: این میزان اعتبار از سوی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به منظور تامین تجهیزات و وسایل سرمایشی مدارس شهرستان گچساران در نظر گرفته شد.تخصیص بیش از نه میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس گچساران

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: نه میلیارد و 500میلیون ریال برای تجهیز مدارس گچساران در سال تحصیلی پیش رو تخصیص داده شد.

سید ظهیرالدین پورالحسینی در گفت و گو با راک نیوز افزود: این میزان اعتبار از سوی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به منظور تامین تجهیزات و وسایل سرمایشی مدارس شهرستان گچساران در نظر گرفته شد.

وی بیان کرد: از این میزان اعتبارات سه میلیارد ریال برای خرید تجهیزات و پنج میلیارد ریال به استاندارد سازی سامانه گرمایشی و سرمایشی مدارس این شهرستان اختصاص یافت.

پورالحسینی افزود: با توجه به گسترش فن آوری های نوین تجهیز مدارس به امکانات روز از جمله هوشمند سازی مدارس در دستور کار است. 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: پنج کامیون تجهیزات از سوی سازمان نوسازی کشور با اعتباری بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال برای مدارس این شهرستان ارسال شد.

وی اظهار داشت: 12 میلیارد ریال در دولت یازدهم برای تجهیز مدارس این شهرستان به وسایل گرمایشی و سرمایشی استاندار اختصاص یافت.

پورالحسینی تصریح کرد: 23هزار و 340 دانش آموز امسال در گچساران به علم آموزی مشغول خواهند شد. 

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: 265 آموزشگاه در قالب یک هزار و 200 کلاس در این شهرستان وجود دارد.تاریخ انتشار : 14 مرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • کمبود 64 معلم در آموزش و پرورش گچساران
 • 9میلیارد ریال از اعتبارات محل ماده 10و 12 گچساران جذب شد
 • ثبت دبیرستان ولایت گچساران به عنوان مدرسه " ماندگار"
 • گچساران رتبه اول جذب مشارکت‌های مردمی مدارس کهگیلویه و بویراحمد را کسب کرد
 • هوشمند سازی 52 واحد آموزشی در گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg