اخبار استانهانماینده کهگیلویه :خروج ازبن بست مواصلاتی خواسته مهم مردم کهگیلویه از هیات دولت است

23 مرداد 1395

نماینده کهگیلویه :خروج ازبن بست مواصلاتی خواسته مهم مردم کهگیلویه از هیات دولت است

نماینده کهگیلویه :خروج ازبن بست مواصلاتی خواسته مهم مردم کهگیلویه از هیات دولت است

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: خروج این شهرستان ها از بن بست مواصلاتی و رفع معضل بیکاری جزو خواسته های مردم این شهرستان ها از رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت تدبیر و امید در سفر آتی به استان است.

عدل هاشمی پور در گفت وگو با راک نیوز افزود: فراهم کردن زیر ساخت توسعه از جمله ایجاد راه ، گاز رسانی، تکمیل راه ها و رفع بحران آب از خواسته های مردم این مناطق از دولتمردان است.

وی بیان کرد: تکمیل و افتتاح طرح های عمرانی نیمه تمام و ایجاد اشتغال زودبازده از دیگر مطالبات مهم مردم حوزه کهگیلویه از رئیس جمهوری است.

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، خروج از بن بست مواصلاتی را نخستین اقدام برای توسعه این شهرستان ها اعلام کرد و گفت: اجرای و تکمیل پروژه های راه در توسعه و خروج این شهرستان ها ار بن بست مواصلاتی مهم است و به همین دلیل باید در اولویت کاری متولیان امر قرار گیرد.

وی پیگیری و اجرای طرح های جاده طسوج، چاسخار، پروژه آب لیکک، نیترات دیشموک، تأمین آب دهدشت غربی، خط لوله پتروشیمی و سیمان سپو را از مهمترین اولویت کاری خود در سالجاری اعلام کرد.

هاشمی افزود: مسائل و مشکلات زیادی در زمینه آب، راه و طرح های بزرگ اشتغالزایی و عمرانی در شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده وجود دارد که امید است در زمان سفر رئیس جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد برطرف شوند.

وی تصریح کرد: ضروری است که قشرهای مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان های کهگیلویه استقبال پرشوری از رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت در سفر به این استان داشته باشند.

==========================================
» Date : 23 مرداد 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام در مجلس:خبرنگاران زبان ...
 • عدل هاشمی از اولویت اول خود صرف نظر کند
 • مطالبات ۱۹۰ میلیارد تومانی فرهنگیان در کهگیلویه و بویراحمد
 • بزرگواری خواستار شهرستان شدن دو بخش دیشموک و قلعه رئیسی شهرستان شد.
 • قوم‌گرایی نتیجه‌ای جز شکست و تباهی به دنبال ندارد.
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس