مشروح اخبار
 » فرماندار گچساران: مطبوعات و رسانه ها در پیشبرد اهداف سیاست های نظام و دولت نقش ارزشمندی را دارند

فرماندار گچساران در دیدار با اصحاب رسانه گفت: مطبوعات و رسانه ها یکی از دستاوردهای پیشرفت بشری و یکی از با ارزش ترین وسیله آگاهی رسانی همگانی هستند که می توانند در پیشبرد اهداف سیاست های نظام و دولت نقش ارزشمندی را داشته باشند.فرماندار گچساران: مطبوعات و رسانه ها در پیشبرد اهداف سیاست های نظام و دولت نقش ارزشمندی را دارند

فرماندار گچساران در دیدار با اصحاب رسانه گفت: مطبوعات و رسانه ها یکی از دستاوردهای پیشرفت بشری و یکی از با ارزش ترین وسیله آگاهی رسانی همگانی هستند که می توانند در پیشبرد اهداف سیاست های نظام و دولت نقش ارزشمندی را داشته باشند.

عبدالرحیم رحیمی نقش کلیدی رسانه ها را در پیشبرد اهداف نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران  و در تحقق شعار سال مهم دانست.

نماینده عالی دولت در شهرستان نقش موثر مطبوعات، در جهت توسعه اقتصادی و فرهنگی در حوزه شهرستان را مهم دانست و خاطرنشان کرد: اگر امروزه در جهت توسعه اقتصادی و فرهنگی در زمینه آموزش و آگاه سازی وآماده کردن افکار عمومی بخواهیم حرکت کنیم به مطبوعات و رسانه ها نیاز داریم.

 رحیمی با اشاره به نقش رسانه در توسعه و عمران شهرستان گفت : در توسعه و عمران شهرستان و در حوزه های مختلف بدون تردید نقش رسانه ها پر رنگ بوده و این امر باید استمرار داشته باشد تا شهرستان به جایگاه واقعی خود ارتقاء یابد . 

وی شان و جایگاه خبرنگاران و رسانه ها را در نظام اسلامی بسیار مهم و ارزشمند خواند و خاطر نشان کرد : شما خبرنگاران می توانید با انتقادهای سازنده شرایط را به گونه ای رقم بزنید که آسایش خاطر جامعه را در پی داشته باشد و طبعا این فرایند روندی رو به جلو را طی خواهد نمود .

رحیمی با اشاره به اینکه شغل خبرنگاری مقدس است افزود : خبرنگاران باید باور داشته باشند که کار آنان مقدس است و خبرنگاران نماینده افکار عمومی هستند .

فرماندار گچساران در پایان سخنان خود به آثار و فعالیت ها و عملکرد مثبت دولت تدبیر و امید در این شهرستان اشاره نمود.تاریخ انتشار : 27 مرداد 1395 17:07» اخبار مرتبط:

 • بالاترین مقام اجرایی دولت درگچساران خطاب به رسانه ها :از بروز هرگونه شایعه ...
 • انتصاب "نوری زاده " در دولت یازدهم
 • بودجه گچساران 2 برابر بودجه سایر شهرستان‌های استان است
 • رحیمی :خبرنگاران به عنوان مشاوران امین و قوی نقشی اساسی دارند+تصاویر
 • رحیمی خبرداد: تجلیل از فعالان عرصه خبر درگچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس