مشروح اخبار
 » انتصاب یکی از فرزندان ممسنی به معاونت استاندار فارس +عکس

وی، در ابتدای تشکیل دولت تدبیر و امید به عنوان یکی ازگزینه های معاونین استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح و مورد حمایت جریان های همسو با دولت و به خصوص کارکنان استانداری و فرمانداری های تابعه بود که به دلیل مقتضیات استانی میسر نگردید اما طی سه سال گذشته به عنوانبه گزارش راک نیوز به نقل منابع آگاه در فارس،با تصمیم مهندس افشانی استاندار فارس،جلیل حسنی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد واز فرزندان شهرستان ممسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان می شود.

حسنی از نیروهای توانمند، باتجربه و اصلاح طلب کشور می‌باشد که به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان معرفی شده است.

حسنی از سال ۷۰ و در زمان معاونت مهندس افشانی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد از سوی مهندس صوفی استاندار وقت استان به عنوان مدیرکل اداری مالی فعالیت خود را آغاز و از آن زمان تا کنون در سمت های معاون فرماندار،مدیرکل سیاسی و انتظامی، فرماندار مرکز استان ( بویراحمد)،معاون دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات، دبیر شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مدیرکل سیاسی و انتخابات فعالیت داشته است.

وی، در ابتدای تشکیل دولت تدبیر و امید به عنوان یکی ازگزینه های معاونین استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح و مورد حمایت جریان های همسو با دولت و به خصوص کارکنان استانداری و فرمانداری های تابعه بود که به دلیل مقتضیات استانی میسر نگردید اما طی سه سال گذشته به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فعالیت کرده و کارنامه خوبی به خصوص در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همچنین دفاع از سیاستهای دولت از خود به جای گذاشته است.

شایان ذکر است فرمانداری ویژه یکی از مراکز دولتی وابسته به وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران است که از نظر سلسله مراتب اداری فراتر از فرمانداری و فروتر از استانداری قرار دارد، فرمانداری ویژه بخش عمده ای از اختیارات استانداری را دارد و تشکیلاتی است از فرمانداری گسترده تر، توانمندتر و بزرگتر ولی از استانداری کوچکتر و محدودتر.

در توضیح باید گفت فرمانداری ویژه در شهرستان هایی که شاخص هایی نظیر جمعیت بیش از ۲۵۰ هزار نفر و جمعیت مرکز شهرستان آن بیش از ۱۲۵ هزار نفر، سابقه با بیش از ۶۵ سال و مساحت شهرستان بیش از پنج هزار کیلومتر مربع باشد، تشکیل می گردد.

گفتنی است شهرستان لارستان در سال ۱۳۸۸ با تصویب هیأت دولت به فرمانداری ویژه ارتقا و فرماندار ویژه آن معاون استاندار نیز هست.

 تاریخ انتشار : 29 مرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • تغییر اینستاگرامی یک فرماندار درکهگیلویه وبویراحمد/فرمانداربهمئی تغییرکرد
 • فرماندار گچساران ،معاون استاندار کهگیلویه وبویراحمد میشود
 • سومین معاون فرماندار شیراز معرفی شد
 • سومین معاون فرماندار شیراز معرفی شد
 • اولین فرمانداری که درفارس تغییر میکند/فرماندار ویژه معرفی می‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg