مشروح اخبار
 » رئیس اتاق بازرگانی یاسوج:سفر دولت تدبیر و امید به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر بابرکتی برای استان بود

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اعتباراتی که در بخش‌های مختلف برای استان در نظر گرفته شده است بسیار خوب و قابل توجه بوده که اگر تخصیص داده شوند تحولی عظیم در زمینه زیرساخت‌ها و به سرانجام رسیدن پروژه‌های نیمه تمام عمرانی ایجاد می‌کند.رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: سالیان سال است که رقابت نابرابری در کهگیلویه و بویراحمد با سایر استان‌ها در زمینه توسعه‌ و به خصوص در حوزه اقتصادی داریم.

 

به گزارش راک نیوز از یاسوج ؛ جبار کیانی با اشاره به سفر هیأت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد داشتند، اظهار کرد: سفر دولت تدبیر و امید به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر بابرکتی برای استان بود و مصوبات خوبی برای توسعه استان داشت.

 

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اعتباراتی که در بخش‌های مختلف برای استان در نظر گرفته شده است بسیار خوب و قابل توجه بوده که اگر تخصیص داده شوند تحولی عظیم در زمینه زیرساخت‌ها و به سرانجام رسیدن پروژه‌های نیمه تمام عمرانی ایجاد می‌کند.

 

این فعال اقتصادی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سایر استان‌ها از نابرابرها و کمبودهای زیادی در زمینه‌های مختلف رنج می‌برد، اظهار کرد: در خصوص زیرساخت‌ها اعم از راه‌ها و بزرگراه‌ها و فرودگاه‌ها و سایر زیرساخت‌ها استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سایر استان‌ها کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

 

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: با حضور دولت در استان و دستوراتی که از سوی رئیس‌جمهور و وزرا صادر شده چشم‌انتظار تحول در حوزه زیرساخت‌ها هستیم.

 

این مسؤول در بخش دیگری از اظهارات خود یکی از راه‌های توسعه اقتصادی استان را سرمایه‌گذاری و استقبال از سرمایه‌گذاران در استان و رفع موانع تولید دانست و گفت: باید همه از جمله بانک‌ها همکاری لازم را با سرمایه‌گذاران داشته باشند.

 

کیانی تصریح کرد: نباید با ایجاد برخی از معارضات موجب فرار سرمایه‌گذار از استان شویم که لازم است مشوق‌های لازم از سوی مسؤولان برای جلب نظر سرمایه‌گذار را داشته باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: در صورت جلب نظر سرمایه‌گذاران در استان زمینه‌های بسیار خوبی برای توسعه داریم چرا که استان دارای مواهب خدادادی بی‌نظیری برای سرمایه‌گذاری است.تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • حضور معاون اجرایی رییس جمهور در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان کهگیلویه و ...
 • انتقادتند یک پیمانکار از سیاسیون:جابجایی اعتبارات در کهگیلویه و بویراحمد بر ...
 • سرمایه‌گذار فسفات چرام در صورت نداشتن برنامه خلع ‌ید شود
 • انتقادرئیس اتاق بازرگانی یاسوج ازبرخورد نامناسب بانک با تولیدکنندگان استان
 • سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به استان/عذرخواهی استانداراز معاون رئیس جمهور!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg