مشروح اخبار
 » مدیر عامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد: برخورداری 99 درصدی خانوار شهری کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز طبیعی

هوشنگ صیدالی امروز در گفت‌و‌گو با راک نیوز اظهار داشت: 99 درصد خانوار شهری کهگیلویه و بویراحمد از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

 مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:  گازرسانی به سه هزار و 360 خانوار در این استان در قالب هفت طرح بزرگ در دست اجراست.مدیر عامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد:برخورداری 99 درصدی خانوار شهری کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز طبیعی

هوشنگ صیدالی امروز در گفت‌و‌گو با راک نیوز اظهار داشت: 99 درصد خانوار شهری کهگیلویه و بویراحمد از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

 مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:  گازرسانی به سه هزار و 360 خانوار در این استان در قالب هفت طرح بزرگ در دست اجراست.

صیدالی افزود: با اجرای این طرح ها 50 روستا و دو شهر در این استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی بیان کرد: بیش از 116 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این تعداد طرح نیاز است.

صیدالی تصریح کرد: 79کیلومتر شبکه فلزی و پلی اتیلن در این طرح ها اجرا خواهد شد.

وی ابراز کرد: طرح گازرسانی به روستای چشمه جیوری میان تنگان به طول 2 کیلومتر با اعتباری بیش 2 میلیارد ریال ،24 کیلومتر خط انتقال گاز به مجموع روستاهای جوکار با اعتبار 31 میلیارد ریال و خط انتقال گاز به روستای های حوزه لوداب به طول 22کیلومتر و با اعتباری بیش از 15 میلیارد ریال از طرح های در دست اجرا در شهرستان بویراحمد است. 

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اجرای این سه طرح بزرگ یک هزار و 468 خانوار در قالب بیش از 40 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی ادامه داد: طرح گازرسانی به روستاهای شرابگرو و دهنو تلخاب به طول چهار کیلومتر و اعتباری بیش از پنج میلیارد ریال و فاز اول گازرسانی به شهر های قلعه رئیسی و دیشموک به طول 9کیلومتر و اعتبار 30 میلیارد ریال در شهرستان کهگیلویه در دست اجراست.

صیدالی افزود: طرح گازرسانی آبریگون و گناوه لری به طول 18 کیلومتر با اعتبار 33 میلیارد ریال و گازرسانی به مجموعه روستاهای کت و شهرک صنعتی فارس لیکک با اعتبار 36 میلیار ریال از طرح های در دست اجرا در شهرستان های گچساران و بهمئی است.

وی بیان کرد: 99 درصد خانوار شهری استان در حال حاضر از نعمت گاز بهره مند هستند.

صیدالی ابراز کرد: 66 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار این استان معادل 568 روستا از نعمت گاز بهره مند هستند.تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395» اخبار مرتبط:

 • مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد :در دولت تدبیر و امید 185 روستای کهگی ...
 • رئیس شرکت گاز ناحیه گچساران و باشت :گاز رسانی به156 خانوار روستایی در سفر ه ...
 • رئیس شرکت گاز گچساران و باشت:تکمیل فاز اول گازرسانی به مجموعه روستاهای آبده ...
 • بهره‌مندی 475شهر و روستای کهگیلویه و بویراحمد از گاز طبیعی
 • آماری واقعی اما دردناک! / ۶۰ درصد جمعیت روستایی کهگیلویه و بویراحمد گاز ندا ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg