مشروح اخبار
 » تقدیم 320شهید، نمونه ای بارز از نقش مردم گچساران در دفاع مقدس

فرماندار گچساران گفت: تقدیم 320 شهید گلگون کفن و صدها جانباز و آزاده سرافراز شهرستان گچساران در جنگ تحمیلی برای دفاع از کیان اسلامی این سرزمین را از نمونه های بارز نقش مردم گچساران در دفاع مقدس دانست.تقدیم 320شهید، نمونه ای بارز از نقش مردم گچساران در دفاع مقدس

فرماندار گچساران گفت: تقدیم 320 شهید گلگون کفن و صدها جانباز و آزاده سرافراز شهرستان گچساران در جنگ تحمیلی برای دفاع از کیان اسلامی این سرزمین را از نمونه های بارز نقش مردم گچساران در دفاع مقدس دانست.

عبدالرحیم رحیمی در جلسه ستاد هفته دفاع مقدس در گچساران افزود: هفته دفاع مقدس یادآور رشادتها، ازخودگذشتگی ها و جانفشانی های بزرگ مردان و زنانی است که هشت سال مقابل تجاوزهای دشمنان مقاومت کردند.

وی بیان کرد: هر کسی فکر تجاوز به میهن اسلامی ایران را در سر بپروراند چیزی جز خفت و خواری نصیبش نخواهد شد.

رحیمی تصریح کرد: جنبه های مختلف دفاع مقدس که حماسه ای تاریخی است باید برای نسل های جدید بازگو شود.

وی بیان کرد: با وجود هشت سال جنگ تحمیلی یک وجب از خاک کشور در اشغال دشمن باقی نماند.

رحیمی تصریح کرد: ایران اسلامی اگر در همه عرصه ها حرفی برای گفتن دارد به دلیل رشادتهای جوانان در دوران دفاع مقدس است.

وی تقدیم 320 شهید گلگون کفن و صدها جانباز و آزاده سرافراز شهرستان گچساران در جنگ تحمیلی برای دفاع از کیان اسلامی این سرزمین را از نمونه های بارز نقش مردم گچساران در دفاع مقدس دانست.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران نیز گفت: تمهیدات لازم برای هرچه باشکوهتر برگزار کردن مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان به پاس رشادتهای شهدا، جانبازان و ایثارگران اندیشیده شده است.

سرهنگ پاسدار علی اصغر نورایی اصل گفت: نمایش رژه نیروهای مسلح و بسیج در سه بخش نیروهای نظامی، بسیج و رژه موتورسواران، همایش حجاب و عفاف و غبار روبی گلزار شهدا از عمده ترین این برنامه هاست.

وی بیان کرد: همایش پیاده روی خانواده، برگزاری یادواره شهدا، برپایی شب شعر، برگزاری نمایشگاه با موضوعات دفاع مقدس و دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه هایی است که همزمان با هفته دفاع مقدس در گچساران برپا می شود.

نورایی اصل گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران را از دیگر برنامه های این هفته اعلام کرد و افزود: میزبان اصلی برنامه های هفته دفاع مقدس مردم هستند زیرا نقش آفرینان این حماسه خود آنان بودند. 

وی بیان کرد: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ ایران اسلامی را به ثبت رساندند.

نورایی اصل گفت: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب می دانند ملت ایران هیچ وقت خسته نمی شوند. 

گفتنی است تشکیل کمیته های اجرایی، پشتیبانی، فرهنگی و هنری و اطلاع رسانی از مهمترین مصوبات این نشست بود.تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395 18:56» اخبار مرتبط:

 • رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:استقامت آزادگان در دوران دفاع مقدس سبب سرب ...
 • فرماندار گچساران گفت: نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
 • برگزاری رژه نیروهای مسلح در دهدشت
 • 30 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کهگیلویه اجرا می شود
 • نشست ستاد اجرايي بزرگداشت هفته دفاع مقدس درچاروسا
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای