مشروح اخبار


» جاده باشت - چرام تا سال97 به بهره برداری می رسدنماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت وعده داد: احداث جاده باشت به چرام با 110 میلیارد ریال اعتبار و در مدت 24 ماه انجام خواهد شد.

غلامرضا تاجگردون در بازدید از طرح های راه سازی جاده باشت به چرام بیان کرد: ساخت جاده اصلی باشت به چرام به طول هفت کیلومتر یکی از بزرگترین طرح های راه سازی کهگیلویه وبویراحمد است که تکمیل آن نقش اثرگذاری در حمل و نقل آسان در این استان دارد.جاده باشت - چرام تا سال97 به بهره برداری می رسد

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت وعده داد: احداث جاده باشت به چرام با 110 میلیارد ریال اعتبار و در مدت 24 ماه انجام خواهد شد.

غلامرضا تاجگردون در بازدید از طرح های راه سازی جاده باشت به چرام بیان کرد: ساخت جاده اصلی باشت به چرام به طول هفت کیلومتر یکی از بزرگترین طرح های راه سازی کهگیلویه وبویراحمد است که تکمیل آن نقش اثرگذاری در حمل و نقل آسان در این استان دارد.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی فاز دوم این طرح مهم تابستان امسال شروع شد.

وی اظهار کرد: فاز نخست ایمن سازی و ساخت جاده چرام به طول 6 کیلومتر و 70 میلیارد ریال اعتبار نیز در دولت تدبیر و امید انجام شد.

تاجگردون ساخت 10 کیلومتر جاده چهارخطه و شروع طرح های بزرگی چون باباکلان به چرام و ایمن سازی جاده های اصلی را از خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان های گچساران و باشت ذکر کرد.

وی بیان کرد: با تکمیل این طرح ها راه های ارتباطی شهرستان های گچساران و باشت متحول خواهد شد.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور نیز گفت: 700 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت های روشنایی، بهسازی، تعمیر و نوسازی راه های ارتباطی این استان در سال 95 اختصاص یافت.

جاده باشت - چرام تا سال97 به بهره برداری می رسد

عبدالهاشم حسن نیا با اشاره به اهمیت راه های ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد در اتصال کریدور شمال به جنوب کشور افزود: دولت مصمم به تقویت زیرساخت های جاده ای این استان است.

وی وجود جاده های ایمن و استاندارد را زیربنای توسعه پایدار و لازمه رفاه حال مردم دانست و بر لزوم تلاش بیشتر برای تکمیل طرح های بزرگ راه سازی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد.

حسن نیا تکمیل طرح های ملی نیمه تمام زیرساخت های جاده ای را راهبرد اصلی مسئولان دانست و گفت: تحقق این امر با تلاش مسئولان محلی دست یافتنی است.

 

جاده باشت - چرام تا سال97 به بهره برداری می رسد
جاده باشت - چرام تا سال97 به بهره برداری می رسدتاریخ انتشار : 11 شهریور 1395 02:04» اخبار مرتبط:

 • اجرای 160 طرح بزرگ و کوچک دستاورد دولت تدبیر و امید در باشت
 • 12 طرح باشت در سفر هیات دولت به کهگیلویه وبویراحمد تامین اعتبار شد
 • اختصاص یک هزار و 600 میلیارد ریال برای ساخت محور گچساران -گناوه
 • معاون وزارت راه و شهرسازی:تکمیل جاده چرام به باباکلان 300 میلیارد ریال اعتب ...
 • جاده چرام به باشت تا ۲۰ اسفند مسدود می باشد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود