مشروح اخبار
 » مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران: کهگیلویه و بویراحمد9 هزار و 200 جانباز دارد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: 9 هزار و 200 جانباز در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که 35درصد آنها بالای 25 درصد جانبازی دارند.

مصطفی مهدی در گفتگو با راک نیوز افزود: از 9 هزار و 200جانباز کهگیلویه و بویراحمد ، سه هزار و 200 نفر جانباز بالای 25 درصد هستند. مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران: کهگیلویه و بویراحمد9 هزار و 200 جانباز دارد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: 9 هزار و 200 جانباز در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که 35درصد آنها بالای 25 درصد جانبازی دارند.

مصطفی مهدی در گفتگو با راک نیوز افزود: از 9 هزار و 200جانباز کهگیلویه و بویراحمد ، سه هزار و 200 نفر جانباز بالای 25 درصد هستند. 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان این که 141 نفر از فرزندان شاهد کهگیلویه و بویراحمد بیکار هستند گفت : در دولت تدبیر و امید 400 نفر از فرزندان شاهد این استان مشغول به کار شدند.

مهدی اظهار داشت: 300 نفر از فرزندان شاهد در ادارات استان مشغول به کار شدند.

وی افزود: در سال گذشته بالغ بر 140میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از منابع بانکی در بخش های مختلف به 100 نفر از فرزندان شاهد پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: 141 نفر فرزندان شاهد استان بیکار که دارای تحصیلات دیپلم و زیر دیپلم هستند.

مهدی اهمیت به اشتغال فرزندان شاهد و جانباز را از اهداف اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پیگیری سیاست‌های دولت از اولویت‌های این نهاد است، افزود: هجده هزار و500 مورد سرکشی و بازدید از خانواده‌های شهید و ایثارگر در دولت تدبير و اميد انجام گرفت.

وی همراهی استاندار در تکریم از خانواده های شهدا را گامی مهم بیان و تصریح کرد:استاندار در خصوص توجه،پیگیری و حساسیت نسبت به امور بنیاد شهید بی‌نظیر و بی‌سابقه عمل کرد و جا دارد از معاونین و مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور ایثارگران در بحث رسیدگی به بحث ایثارگران قدردانی کنیم.تاریخ انتشار : 13 شهریور 1395 18:56» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل بنیاد شهید:12میلیارد ریال به طرح های بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد ...
 • اعضای گروه مشاوران استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور ایثارگران معرفی شدن ...
 • رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران لنده:آقای بزرگواری به جای پیگیری مشکل ...
 • سرپرست بنیاد شهید بویراحمد منصوب شد
 • سیدمصطفی مهدی مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای