مشروح اخبار
 » نماینده بویراحمد و دنا خبرداد:افزایش ۵۰درصدی اعتبارات عمرانی کهگیلویه و بویراحمد

غلام محمد زارعی شامگاه شنبه در کمیته برنامه ریزی شهرستان بویراحمد افزود: این افزایش اعتبار موجبات توسعه عمرانی و زیرساختی استان را فراهم می کند.

وی بیان کرد: رشد اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر بسیار خوب بوده است که استحقاق بیشتر شدن را داردنماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از افزایش قابل توجه اعتبارات استانی به بیش از ۵۰درصد نسبت به سال قبل خبر داد. 

به گزارش راک نیوز از مرکز  کهگیلویه و بویراحمد ؛  غلام محمد زارعی شامگاه شنبه در کمیته برنامه ریزی شهرستان بویراحمد افزود: این افزایش اعتبار موجبات توسعه عمرانی و زیرساختی استان را فراهم می کند.

وی بیان کرد: رشد اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر بسیار خوب بوده است که استحقاق بیشتر شدن را دارد.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر پایه بودجه درست تنظیم شود و حق ما بر اساس نیازهای واقعی ادا شود می‌توانیم به جایگاه خوبی برسیم.

زارعی تصریح کرد: امروزه پایه بودجه ما در جایگاه معقولی قرار گرفته و این استان در زمینه‌های مختلف در اعتبارات به خصوص در اعتبارات عمرانی خوب دیده شده است.

وی ادامه داد: سهم استان کهگیلویه و بویراحمد در اعتبارات عمرانی در گذشته ناچیز بود که با رایزنی‌های انجام گرفته پایه بودجه ملی ارتقاء پیدا کرده است.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه های زیرساختی ومهم استانی عنوان کرد: تطویل باند فرودگاه یاسوج حداکثر تا سه ماه آینده به اتمام می رسد.

زارعی افزود: افق ۲۵ساله برای سد تنگ سرخ پیش بینی شده و با افتتاح این سد، تامین آب بخش های مختلف انجام گرفته وتحولی در بخش های مختلف ایجاد می کند.

وی از انجام عملیات راه آهن یاسوج در کیلومتر ۲۴خبرداد و اضافه کرد: با ایجاد زیرساخت های مختلف از جمله راه آهن، زمینه پیشرفت و بسترسازی رشد بهتر استان فراهم می شود.تاریخ انتشار : 14 شهریور 1395 13:15» اخبار مرتبط:

 • افزایش 28 درصدی اعتبارات استانی و نفت کهگیلویه و بویراحمد در سال 95
 • زمان برگزاری جشن انتخاباتی غلام محمد زارعی در بویراحمداعلام شد+زمان ومکان
 • بیش از ۱۸ هزار تحصیل‌کرده بیکار در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده است
 • تذکر نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس به مسئولان بومی کهگیلویه و بویراحم ...
 • هشدار بزرگواری: مسئولان استان بیش از فاکتورشان صحبت نکنند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای