اخبار استانهارئیس اداره راه و شهرسازی گچساران: بیش از 35 میلیارد ریال برای تکمیل ساختمانهای دولتی و اداری مورد نیاز است.

23 شهریور 1395

رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران: بیش از 35 میلیارد ریال برای تکمیل ساختمانهای دولتی و اداری مورد نیاز است.

رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران: بیش از 35 میلیارد ریال برای تکمیل ساختمانهای دولتی و اداری مورد نیاز است.

رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: برای تکمیل 3 پروژه بزرگ ساختمان‌های دولتی و اداری حوزه راه و شهرسازی گچساران 35 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

جعفر برکتی در گفت و گو با راک نیوز اظهار داشت: 3 پروژه بزرگ احداث ساختمان های دولتی و اداری در شهرستان گچساران قرار دارد که تاکنون بیش از 48 میلیارد ریال برای آن ها هزینه شده و در صورت تامین اعتبار لازم طبق برنامه زمان بندی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

این مسئول بیان کرد: عملیات احداث سالن جلسات فرمانداری شهرستان گچساران در یک طبقه با 70 درصد پیشرفت فیزیکی، درحال اجرا است و تاکنون 9 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح هزینه شده و 10 میلیارد ریال دیگر برای تکمیل آن نیاز است.

برکتی متذکر شد: ساختمان مجتمع فرهنگی هنری شهرستان گچساران با زیربنای 3 هزار و 700متر مربع در پنج طبقه از سال 1384 آغاز شده، شامل سالن آمفی‌تئاتر و کلاس‎های آموزشی و فرهنگی این شهرستان با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا می باشد و در صورت تامین اعتبار سال آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: تاکنون برای اجرای این طرح 22 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

برکتی تصریح کرد: 15 میلیارد ریال در سالجاری به طرح مجتمع فرهنگی هنری گچساران اختصاص یافت که در صورت جذب این میزان اعتبار این طرح تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد.

رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: عملیات احداث مصلی گچساران با زیربنای چهار هزار و 600 متر مربع از سال 81 آغاز شده و هم‌اکنون با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

برکتی ادامه داد: تاکنون بیش از 17 میلیارد ریال برای مصلی گچساران هزینه شده است و در سالجاری نیز 10 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

این مسئول در پایان اذعان داشت: با جذب این میزان اعتبار این طرح فرهنگی تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

==========================================
» Date : 23 شهریور 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • 80میلیارد ریال به طرح های فرهنگی گچساران اختصاص یافت
 • 46میلیارد ریال اعتبار به تکمیل 6 طرح آموزشی گچساران اختصاص یافت
 • مجتمع فرهنگی و هنری گچساران تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
 • 140 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه‌های راه و شهرسازی گچساران نیاز است
 • محوطه سازی مسکن مهر گچساران نیازمند 90 میلیارد ریال اعتبار است
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس