مشروح اخبار
 » رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت:30 میلیارد ریال در قالب طرح تحول نظام سلامت به باشت اختصاص یافت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت گفت: در سالجاری۳۰ میلیارد ریال اعتبار به طرح های بخش سلامت شهرستان باشت اختصاص یافته است.

کریم رضایی در آیین تجلیل از خادمان سلامت باشت با اشاره به اینکه در 2سال گذشته طرح نظام سلامت 45 میلیارد ریال برای حوزه بهداشت و درمان باشت آورده داشت، اظهار داشت: مبلغ 30 میلیارد ریال از این اعتبارات امسال به طرح های بخش سلامت این شهرستان اختصاص یافته است.رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت:30میلیارد ریال در قالب طرح تحول نظام سلامت به باشت اختصاص یافت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت گفت: در سالجاری۳۰ میلیارد ریال اعتبار به طرح های بخش سلامت شهرستان باشت اختصاص یافته است.

کریم رضایی در آیین تجلیل از خادمان سلامت باشت با اشاره به اینکه در 2سال گذشته طرح نظام سلامت 45 میلیارد ریال برای حوزه بهداشت و درمان باشت آورده داشت، اظهار داشت: مبلغ 30 میلیارد ریال از این اعتبارات امسال به طرح های بخش سلامت این شهرستان اختصاص یافته است.

وی در ادامه به تحول عظیم طرح نظام سلامت در بحث درمان و بهداشت باشت اشاره کرد و گفت: از آغاز دولت یازدهم تعداد آمبولانس‌های این شهرستان به 8 دستگاه، پایگاه‌های اورژانس از یک پایگاه به 3 پایگاه و مراکز سلامت از 3 مرکز به 4 مرکز رسیده است.

رضایی در ادامه با اشاره به اینکه مجهزترین کلینیک تخصصی استان در شهرستان باشت می باشد ، عنوان کرد: هم اکنون تعداد 23 پزشک متخصص در این کلینیک تخصصی فعالیت دارند .

رضایی ابراز کرد: هم اکنون به ازای هر 900 نفر در این شهرستان یک پزشک متخصص وجود دارد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان باشت گفت: همچنین تعداد 9 پزشک عمومی در مراکز بهداشت و درمانی شهر و روستا مشغول فعالیت هستند .

وی گفت: در دولت یازدهم حدود 18میلیارد و 480 میلیون ریال در بخش تعمیر و تجهیز مراکز درمانی و خانه‌‌های بهداشت شهرستان هزینه شده است.

رضایی ادامه داد: این میزان اعتبار برای خرید 2 دستگاه آمبولانس، ساخت اورژانس جاده ای شادگان ، غورک و خان احمد، سیستم زنجیره ای سرما، خرید تجهیزات پزشکی، تعمیر هشت باب خانه بهداشت و 2 باب ساختمان پزشک هزینه شد.

وی همچنین گفت: طرح های علمی پژوهشی از جمله طرح بررسی پوکی استخوان در زنان بالای35 سال و بررسی سرطان دستگاه گوارش فوقانی در مردان بالای40 سال روستای سرآب بیز برای نخستین بار در این شهرستان اجرا شد.

رضایی ادامه داد: بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان باشت با 70 درصد پیشرفت در حال اجرا و تکمیل است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت گفت:این بیمارستان شامل بخش های جراحی، زایمان، سونوگرافی، داخلی، اورژانس و دیالیز است.

رضایی با تقدیر و تشکر از پیگیری های نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و مسئولین باشت افزود: به همت وزارت بهداشت و پیگیری های نماینده مردم و سایر مسوولان تلاش می کنیم تا این بیمارستان هر چه سریع تر آماده و به بهره برداری برسد. تاریخ انتشار : 24 شهریور 1395» اخبار مرتبط:

 • با دستور مستقیم وزیر بهداشت: 25 میلیارد ریال به حوزه بهداشت و درمان باشت اخ ...
 • مدیر شبکه بهداشت و درمان باشت: اعتبار مورد نیاز جهت اتمام طرح‌های بهداشتی ب ...
 • پروژه هایی که سیمای سلامت باشت را دگرگون کرد + فهرست
 • 18 میلیارد و 480 میلیون ریال برای حوزه سلامت باشت هزینه شد
 • بهره برداری اورژانس جاده ای شادگان ، خانه بهداشت غورک و خان احمد در هفته دو ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg