مشروح اخبار
 » رییس آموزش و پرورش گچساران:یکهزار و 250کلاس درس و بیش از 25 هزار دانش آموز، آماده استقبال از سال تحصیلی جدید هستند.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: یکهزار و 250 کلاس درس با بیش از 25 هزار دانش آموز در مقاطع تحصیلی ابتدایی دوره ی اول و دوم، متوسطه دوره ی اول و دوم آماده استقبال از سال تحصیلی 96 95 هستند.رییس آموزش و پرورش گچساران:یکهزار و 250 کلاس درس و بیش از 25 هزار دانش آموز، آماده استقبال از سال تحصیلی جدید هستند.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: یکهزار و 250 کلاس درس با بیش از 25 هزار دانش آموز در مقاطع تحصیلی ابتدایی دوره ی اول و دوم، متوسطه دوره ی اول و دوم آماده استقبال از سال تحصیلی 96 95 هستند.

سید ظهیرالدین پورالحسینی در گفتگو با راک نیوز به مراسم آغاز سال تحصیلی برای دانش آموزان کلاس اول ابتدایی با عنوان جشن شکوفه ها اشاره کرد و افزود: این مراسم با حضور مسئولان و خانواده های دانش آموزان در روز 31 شهریور برگزار می شود. 

وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید برای دیگر مقاطع تحصیلی در سوم مهر ماه، بیان کرد: امسال بیش از 25هزار نفر در مدارس شهرستان گچساران ثبت نام شده اند.

پورالحسینی از مدیران دستگاه ها دعوت کرد تا در جشن آغاز سال تحصیلی شرکت کنند. 

پورالحسینی افزود: امسال 1500 نفر در مقطع پیش دبستان،12 هزار و 700دانش آموز در مقاطع دبستان دوره اول و دوم ،و 10 هزار و 800 دانش آموز در مقاطع متوسطه دوره ی اول و دوم مشغول به تحصیل می شوند. 

وی خاطر نشان کرد: بیش از دوهزارو 500 نفر دانش آموزان مقطع دبستان کلاس اولی هستند.

رییس آموزش و پرورش گچساران ادامه داد: بیش از دو هزار نفر از همکاران در بخش های آموزشی، پرورشی، بهداشت، تربیت بدنی و مشاوره در مقاطع ابتدایی دوره اول و دوم ، متوسطه اول و دوم ساماندهی شده اند. 

پورالحسینی گفت: تمامی امکانات سخت افزاری و تجهیزات مدارس نیز آماده آغاز سال تحصیلی هستند.تاریخ انتشار : 28 شهریور 1395 17:03» اخبار مرتبط:

 • 22درصد از مدارس متوسطه دوم کهگیلویه و بویراحمد زیر 20 نفر دانش آموز دارد
 • مدیر آموزش و پرورش گچساران:طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان کنکوری امسال در ...
 • کمبود 64 معلم در آموزش و پرورش گچساران
 • آموزش پیشگیری از اعتیاد برای 3000دانش آموز گچسارانی
 • نام نويسي دانش آموزان تا 15 تير
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس