مشروح اخبار
 » رئیس آموزش و پرورش گچساران:2هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی امسال در گچساران به مدرسه می‌ روند

رئیس آموزش و پرورش گچساران، از ورود بیش از 2هزار و 500دانش آموز کلاس اولی به مدارس گچساران در سال تحصیلی95 -96خبر داد.

سیدظهیرالدین پورالحسینی در نشست خبری به مناسبت آغاز سال تحصیلی، از افزایش 25درصدی تعداد دانش آموزان کلاس اولی در گچساران طی امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: امسال 500 دانش آموز کلاس اولی بیش از سال گذشته ثبت نام شده و به مدرسه می‌روندرئیس آموزش و پرورش گچساران:2هزار و 500دانش آموز کلاس اولی امسال در گچساران به مدرسه می‌ روند

رئیس آموزش و پرورش گچساران، از ورود بیش از 2هزار و 500دانش آموز کلاس اولی به مدارس گچساران در سال تحصیلی95 -96خبر داد.

سیدظهیرالدین پورالحسینی در نشست خبری به مناسبت آغاز سال تحصیلی، از افزایش 25درصدی تعداد دانش آموزان کلاس اولی در گچساران طی امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: امسال 500 دانش آموز کلاس اولی بیش از سال گذشته ثبت نام شده و به مدرسه می‌روند.

وی با بیان اینکه آغاز سال تحصیلی برای کلاس اولیها چون سنوات گذشته یک روز زودتر از سایر پایه‌ها و ۳۱ شهریور برگزار می‌شود، از برگزاری جشن شکوفه‌های امسال به صورت نمادین در «مدرسه ابتدایی شهیدتندگویان» خبرداد.

رئیس آموزش و پرورش گچساران با یادآوری افزایش بیش از 500 نفری دانش آموزان پایه اول ابتدایی گفت: امسال بیش از دو هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی در مدارس دولتی و غیردولتی شهرستان ثبت نام شده و به کلاس اول می روند.

وی، تعداد دانش آموزان پایه اول ابتدایی را طی سال گذشته 2 هزار دانش اموز اعلام کرد که با افزایش بیش از 25 درصدی به بیش از دو هزار  500 دانش آموز رسیده است.

پورالحسینی در ادامه با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید برای دیگر مقاطع تحصیلی در سوم مهر ماه، بیان کرد: امسال بیش از 25هزار نفر در مدارس شهرستان گچساران ثبت نام شده اند.

وی ادامه داد: یکهزار و 250 کلاس درس با بیش از 25 هزار دانش آموز در مقاطع تحصیلی ابتدایی دوره ی اول و دوم، متوسطه دوره ی اول و دوم آماده استقبال از سال تحصیلی 96 -95هستند.

پورالحسینی افزود: امسال 1500 نفر در مقطع پیش دبستان،12 هزار و 700دانش آموز در مقاطع دبستان دوره اول و دوم ،و 10 هزار و 800 دانش آموز در مقاطع متوسطه دوره ی اول و دوم مشغول به تحصیل می شوند. 

رییس آموزش و پرورش گچساران ادامه داد: بیش از دو هزار نفر از همکاران در بخش های آموزشی، پرورشی، بهداشت، تربیت بدنی و مشاوره در مقاطع ابتدایی دوره اول و دوم ، متوسطه اول و دوم ساماندهی شده اند. 

پورالحسینی گفت: تمامی امکانات سخت افزاری و تجهیزات مدارس نیز آماده آغاز سال تحصیلی هستند.

رئیس آموزش و پرورش گچساران:2هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی امسال در گچساران به مدرسه می‌ روند
رئیس آموزش و پرورش گچساران:2هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی امسال در گچساران به مدرسه می‌ روندتاریخ انتشار : 30 شهریور 1395 01:31» اخبار مرتبط:

 • ورود 320 میلیون یورو فاینانس به پتروشیمی های گچساران و دهدشت
 • نماینده مردم کهگیلویه بزرگ وعده داد:شروع عملیات اجرایی سیمان سپو و پتروشیمی ...
 • رئیس روابط عمومی شرکت هلدینگ خلیج فارس:دمای مخازن کروی پتروشیمی بوعلی تحت ک ...
 • کانال تلگرامی عدل هاشمی و خبری خوش
 • تأسیس دومین واحد پتروشیمی در گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس