مشروح اخبار
 » فرمانده سپاه ناحیه گچساران:35عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در گچساران به اجرا می آید

فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: 35 عنوان برنامه برای اجرا در هفته گرامیداشت دفاع مقدس در گچساران پیش بینی شده است.

سرهنگ علی اصغر نورایی اصل در نشست خبری به مناسب هفته دفاع مقدس گفت: ارزش های هفته دفاع مقدس باید در بین مردم سربلند ایران زنده نگه داشته شود چرا که این ارزش ها، عامل مهمی برای سرافرازی ملت ایران اسلامی است.فرمانده سپاه ناحیه گچساران:35عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در گچساران به اجرا می آید

فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: 35 عنوان برنامه برای اجرا در هفته گرامیداشت دفاع مقدس در گچساران پیش بینی شده است.

سرهنگ علی اصغر نورایی اصل در نشست خبری به مناسب هفته دفاع مقدس گفت: ارزش های هفته دفاع مقدس باید در بین مردم سربلند ایران زنده نگه داشته شود چرا که این ارزش ها، عامل مهمی برای سرافرازی ملت ایران اسلامی است.

وی اظهار داشت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در گرامیداشت دوران پرافتخار دفاع مقدس با شعار محوری 'ما آماده ایم' برنامه های این ایام طرح ریزی و اجرا می شود.

نورایی اصل گفت: این برنامه ها باهدف حفظ و نظر آثار و ارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ولایت مداری، مقاومت، ایثار، جهاد، شهادت، خودباوری دینی و ملی است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران ادامه داد: حساس ترین برهه تاریخ ملت ایران را دفاع مقدس که اوج ایثار و از خودگذشتگی است، تشکیل می دهد و سربلندی هر ملت به میزان مجاهدت آن ملت بستگی دارد و این مجاهدت در دوران دفاع مقدس به اوج خود رسید.

نورایی اصل تاکید کرد: در حال حاضر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار دفاعی قرار دارند و دشمنان ما این مساله را به خوبی می دانند و به همین علت در مقابل نیروهای مسلح ایران خاضع شده اند.

وی با اشاره به برگزاری 35 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در گچساران افزود: برپایی مراسم رژه در گچساران و نشان دادن توانمندی ها از جمله این برنامه هاست.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران اضافه کرد: غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا، حضور در آیین نماز جمعه، برپایی ایستگاه های صلواتی، به صدا درآوردن زنگ دفاع مقدس ، دیدار با خانواده های شهدا ، برپایی مسابقات و پیاده روی خانوادگی از دیگر برنامه های تمهید شده برای این هفته است.

گفتنی است هفته دفاع مقدس از روز 31 شهریورماه چهارشنبه این هفته آغاز شده و تا ششم مهرماه آینده ادامه دارد.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران:35عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در گچساران به اجرا می آیدتاریخ انتشار : 30 شهریور 1395 16:01» اخبار مرتبط:

 • تقدیم 320شهید، نمونه ای بارز از نقش مردم گچساران در دفاع مقدس
 • فرماندار گچساران گفت: نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
 • برگزاری رژه نیروهای مسلح در دهدشت
 • 30 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کهگیلویه اجرا می شود
 • نشست ستاد اجرايي بزرگداشت هفته دفاع مقدس درچاروسا
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام